32 арабско-българска победоносна

  • 13 351
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 728
Ани, радвам се , че пак си при нас. Heart EyesБила съм на Триградкото ждрело като ученичка, много е красиво. Направи ли снимки?

Добре заварили  Hug, за съжаление не стигнахме до ждрелото...но Пещерата я видях, много ми хареса, аз по принцип обичам да посещавам пещери Wink Снимчици, щраках ...като ми остане малко време ще се пробвам да кача малко в нета.

# 76
  • Мнения: 560
Здравейте момичета!Много ви благодаря за пожеланията!     newsm51
Дано всички да сме живи и здрави и по-малко да са боледуващите.
Алекс прилича на еднорог,или по-скоро на носорог и аз не знам!
Чака с нетърпение тортата,за да духа свещичките.
Ани,ние септември месец бяхме на Доспат и Ягодинската пещера.Алекс до скоро се правеше на пещерняк.
Заслужава си да се види.
Миленка,щом ще е лъвица,стискай до 27.07.2007(добра конфигурация на цифрите)!
Приятен и спорен ден на всички!   bouquet
P.S.Забравих да ви кажа,от днес съм на Reductil 10mg.  Mr. Green
Нещо май не ми действа,умирам от глад!  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 13:20 от Didona007

# 77
  • Мнения: 3 461

P.S.Забравих да ви кажа,от днес съм на Reductil 10mg.  Mr. Green
Нещо май не ми действа,умирам от глад!  Joy Joy Joy

Ти пък за какво? Веси 78 беше доволнаот него. Аз също се бях засилила по едно време, но след като изчетох всички отзиви на вземалите го в форума, моментално ме хванаха всички странични ефекти и се отказах. Laughing

# 78
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дева и телец, какво да ги раздели, ако единия го мързи, другия  ще каже, а да не съм само аз да опъвам на диетите, я споко  и утре ще има слънце!
ноя, виж ние се борим, ама  кой действа -дидонка, айде отивай за яйцата, ве4е направо на кокошки ги виждам! Mr. Green

# 79
  • Мнения: 914
Добър ден и от мен
Да не си помислите ,че ни е жилнал някой скопо Да чукна на дърво всички са живи и здрави
Вчера бяхме по разходки и за това не се включих в нощните игри
  bouquetДидона Честит рожден на майка ти , много здраве на нея и всички ви, по леки приземявания на момченцето ти
Честита ви и нова темичка
Пепи докъде стигна с мишката ако приемаш съвети ще те науча как да обучаваш котараците
Елип Дано детето ти е вече по добре
марси Имаме скопо ,макар че при нас не е пустиня и затова съм на 4 очи особено след асър ,това е времето когато излизат изпод земята Ако някой иска повече маалюмет давам ги
mln Радвам се че още се движиш ,полезно е за да мине раждането по добре и бързо Аз и при трите ми първи раждания съм ходила пешком до родилното
Да ви се оплача с мъжо се караме Не иска да гледа малкия за да отида в спортна зала Няма къде да го оставя а и децата си играят с него ,той просто трябва да си е в къщи При мен дойде една позната от Одеса ,живее тук вече 7 год ,ходила е на тренировки и за 1 мес е свалила 5 кг без диети За две седмици успях да смъкна само 2 кг с ходене по диети
На всички приятен и прохладен ден

# 80
  • Мнения: 3 461
айде отивай за яйцата, ве4е направо на кокошки ги виждам! Mr. Green

Яйцата отдавна са унищожени и по край тях да не ти казвам още какво. ooooh! Ама как те надушвам по темичките просто. Laughing

# 81
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
абе, явно и ти оби4аш детективките! хахха  ама добър вкус има мадона, искам и аз!е, аз снощи прекалих, но засега само малко месо добавих , иди бягай ти и дигай тежести на  50 градуса с две яйца само! Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 461
хахха  ама добър вкус има мадона, искам и аз!

Има я, 10 мин.върху него се равняват на 1 час интензивна тренировка, аз нали съм си мързелива, идеално. Laughing Освен това действа и на целулита и отслабват бързо.

# 83
  • Мнения: 560

P.S.Забравих да ви кажа,от днес съм на Reductil 10mg.  Mr. Green
Нещо май не ми действа,умирам от глад!  Joy Joy Joy

Ти пък за какво? Веси 78 беше доволнаот него. Аз също се бях засилила по едно време, но след като изчетох всички отзиви на вземалите го в форума, моментално ме хванаха всички странични ефекти и се отказах. Laughing
За какво ли?Ами имах едни 3-4кг.,които ми пречеха много.Сега в България станаха 4-5кг.и вече се мразя толкова много!Поне фитнеса ми се отразяваше добре,а тук ме мързи.  Sad Ям всичко,все едно утре свършва света.За Редуктила,с такъв страх го изпих днес.За сега съм жива още.Да,наистина, това което пише в листовката е ужасно.Почти на всички лекарства го пише.Опасно е,ако човек има сърдечни проблеми и психични отклонения.  newsm78 Нойче,ти май каза ,че всички от столицата сме за 4-ти км. Wink

# 84
  • Мнения: 3 461
Диди, рядко съм толкова категорична, спри се, как може за 5 кг, дори 10 да са, да рискуваш. И едва ли ще има ефект при толкова малко килограми над нормата. При първото неразположение го спирай. Ако искаш да подтиснеш апетита си вземи худия, най-добре концентрат, но не знам дали в Бг. го има, освен това от худия до худия има голяма разлика като произход и марки.

# 85
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ура , урааа  най-накрая говорихме с братовчеда в Бразилия - много новини , много чувства и емоции и има много ревнива жена ....малей ... ще го отнесе  момчето като нищо ...въй ... много страстни тез бразилки брейй...

# 86
  • Мнения: 3 461
....малей ... ще го отнесе  момчето като нищо ...въй ... много страстни тез бразилки брейй...

Пепи, гледай ти да не го отнесеш по роднински, бразилката да не те нап(У)ъха в някоя сапунка. Mr. Green

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 22:38 от Noia

# 87
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Have a nice Night!!!!!!!!!!!!!!1 hahaha hahaha Mr. Green

# 88
  • Мнения: 560
Нойче,ти май каза ,че всички от столицата сме за 4-ти км. Wink
Знам,че е:" нищо лично!Joy Joy Joy   Hug
Нойче, finger от къде го извади тоя?Честито!

# 89
  • Мнения: 3 461
Нойче,ти май каза ,че всички от столицата сме за 4-ти км. Wink
Знам,че е:" нищо лично!Joy Joy Joy   Hug
Нойче, finger от къде го извади тоя?Честито!

Недей, че ще фрустрираме сватята ти и ще развали годежа. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт