{FR-VII} Amour, luxe, calme et volupté. Autrement dit - Matisse...

  • 13 687
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 26
Здравейте,
Мама Щрумпф Марли е до Капейрон, доколкото разбрах доста близо до вас. Дано момченцето ти да е ОК. Вярно е, че момчетата са по-луди, но и моята щерка и аз не сме от най-кротките. Тя доста ни е плашила, но за късмет не е имало усложнения... А аз съм си чупила 7 пъти носа до 3ти клас и да ви кажа честно не е толкова ужасен  Sunglasses.
Успешен ден и доскоро

# 286
  • Мнения: X
Мистикова, голяма сладурана е тая мишка.
И Бобо имаше такъв период с рани по носа постоянно. Някъде на тази възраст беше. В градината бяха почнали да ме гледат странно, все с рани по носа или челото го водех.

# 287
  • Мнения: 914
Добро утро мами
Понеже заминавам за една седмица за Париж със сина ми Искам да ви попитам какво е времето там Сина ми е на 3 год и не знам какви дрехи да му приготвя   bouquet

# 288
  • Мнения: 545
Хелоу бг/фр мами,

стига с тия падания, че аз макар и с момиче, имам тръпки от време на време..
Ако е някое по-сериозно падане я водя на етиопат или остеопат след лекаря за оглед...

Добре дошли на новите майчета!

Кой пуска тема...??

П.С. svear, парижките момичета ще се изкажат, но по принцип захладня доста из френско...Вземи пуловери, якета и затворени обувки! Успех в Париж и много здраве!!

# 289
  • Мнения: 2 907
Мда, захладня и аз много се радвам. Моят любим сезон започва  Wink Ще мога да си нося и множеството шапки и хубавите есенни обувки.

Клео, ти си спец по темите, аз предлагам ти да я отвориш Wink

# 290
  • Мнения: 1 017
Наистина си захладня тук, сутрин е особено студено бррррр cold
Аз пък хич не го долЮбвам този студ  Sad

Добре дошли на наовите попълнения и бързо адаптиране!!!

А за паданията - и Митака е майстор на носово-челните удари. Пролетта си беше центрирал в едно дърво, след като се направи на Батман  Crazy и тогава беше дтанал като боксьор.Водихме го в бърза помощ и му правиха снимка, за щастие нямаше нищо счупено, но пи антибиотик за да не се получела инфекция от вътрешната рана. После доста време му тече кръв от носа, и в края на лятото беше настинал в БГ и пак все да тече, но след еднодневния ни плаж на Адриатическото пресолено море  Joy спря, явно солта "изпече" носа от вътре. И вчера до като му кажа да внимава с тротинетката и бордЮрите и се размаза на асфалта като гербова марка и естествено пак носа пострада  #Cussing out.
Mama Strumpf , защо трябва да го будиш? Това не са ми го казвали. newsm78
Аз знам, че трябва да се следи за повръщане и ненормална сънливост през първите 48 часа.
Иначе аз го записах на джудо и тенис, та да изразходва излишната енергия  newsm39 box и във вторник му беше първата тренировка по тенис Simple Smile). Вчера тенисиста цял ден пъшка и охка от мускулна треска на краката  Joy

# 291
  • Мнения: 1 909
Да използувам последните метри от темата... Клео, и аз мисля, че на теб ти приляга да пуснеш новата. За заглавие обаче... на мен нищо поетично не ми идва на ум, освен от рода на  C'est la rentrée... et il faut travailler Sad 

Mystic, какви са тези гарги, нали щеше работа да започваш? Grinning

Надин, честит ти тенисист! Моя младеж ще ходи пак на джудо, но за тенис  или футбол не иска и да чува - много било уморително Joy  Исках в неделя да ходим на разходка, като той кара колелото - заяви ми, че с колата било по-лесно! И като допълнителен довод - като е с колелото не можел да гледа колко е температурата newsm78

Ал, Пинка, кажете дали искате да ви сложим на картата на Франция

# 292
  • Мнения: 545
Mama Strumpf , защо трябва да го будиш? Това не са ми го казвали. newsm78

Така е. Дори на всеки 2 часа понякога се будят и се карат да говорят или вървят малко. Трудна е такава нощ, знам и аз нещо .. Rolling Eyes

# 293

Общи условия

Активация на акаунт