Отговори
# 30
  • Мнения: 941
добро утро
Сиренка, честит годеж
ГИТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
man4eva много хубави снимки, за рибарица ми спря дъха, дай координати на мястото и хотилчето че много ми хареса,
sis7 много сладко комплектче
и на мен вчера ми стана много лошо, може и от жегата може и от кръвното, изведнъж ми се доповръща адски и не можех да си поема дъх, седнах и се поосвестих, но като станах пак същото, е мина за около час, дано не се повтаря,
приятен ден на всички

# 31
  • София
  • Мнения: 1 724
Сирена и Гита, Честито!  bouquet  bouquet  bouquet

Екатерина, много благодаря за разясненията, днес ще разбера с моите тонове какво става и тъкмо се чудех защо хем може да е раждане в 9 месец, хем да е недоносено. Дано да изтарае до 38-ма седмица и тия с тоновете да са се объркали.Отивам до Майчин дом.

Димияни
, умъртвиха ли ти нерва?

# 32
  • Мнения: 1 216
Добро утро, момичета!
Спи ми се, а първа се излюпвам вкъщи  Sunglasses
Хайде днес да ние е хубав деня и ако има изненадки да са добри!

# 33
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Благодаря на всички за хубавите пожелания!!! Лошото е, че както винаги на рождените ми дни, ми е супер скапано....
Айде една почерпка от мен


# 34
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
PimKie, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ!!!

Сирена, ЧЕСТИТ ГОДЕЖ!!!

# 35
  • Мнения: 107
 Гита.....честит празник мила!!!!!!!!
 Хайде да се появява втората ти госпожичка:-))))))
 Бъди много много щастлива и обичана мама и съпруга /знам че нямате брак:-))/
 Сиренна, на теб честит годеж!!! Как е пръстена? Пусни снимчица!
 Кроки все забравям да ти кажа че Биба има бебче вече - Теодор се казва и са си вкъщи тримата. Таткото е присъствал на раждането и са супер щастливи!!!!! Хайде и ние скоро така:-))
 Ето още една тема - Августче......../за името/ през юли се роди, първо в бебесписъка се нареди! - това е за първото бебоче на Беличка ли на Гита ли...
 Започва ми още една скучна седмица....изобщо не ми се стои в нас, полудявам направо!!!!

# 36
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Гита, Честит Рожден Ден   bouquet Винаги да си засмяна, много здрава и щастлива, любимите ти хора само радост да ти носят и много леко и бързо раждане скоро  Hug
Сирена, честит годеж - много семейно щастие ви желая, а вие съвсем скоро ще сте истинско семейство  Hug
Честит Рожден ден и на PimKie   bouquet, здраве, щастие и усмивки от нас  Hug
Димияни, милата  Hug Дано зъбът бързо да се оправи и да не те боли много много.
За Беличка се радвам, че е добре. Важното е да е спокойна. Щом е в болницата, значи ще се грижат добре за нея и бебчо и всичко ще е наред  Peace

Усмихната седмичка от нас   bouquet

# 37
  • Мнения: 138
ПОМОГНЕТЕ моля, това вече не се трае, какво да правя?!?!
пръстите на ръцете ми така са се подули от няколко дни, че малко като ги свия ме боли, а за пълно свиване да не говорим... newsm45 newsm45 какво да ги правя?
чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЦИТЕ!

# 38
  • Мнения: 4 546
Ивченце, ако са ти подути и ръцете не е зле да се обадиш на лекаря си  newsm78

# 39
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГИТА весело изкарване, много щастие и се усмихни.
Сиренна честито мила[/b][/color]пожелавам ви цялата обич и нежност на света.
Аз вече съм щастлива, намерих си отговор на болежките  Joy hahaha Joy, костите на таза се разтягали, защото бебето се смъквало, сега остава само да си търпя, лошото  е че ношпа не помага, ако някой има лек да свирка  newsm78.

# 40
  • Мнения: 1 216
Pimkie, честит рожден ден, мила!
За подуването - аз пък имам грижа с краката, ама по много смешен начин. Само между пръстите и глезените. Крачетата ми са като бебешорски пухкавички и съм само с джапанки

# 41
  • вкъщи
  • Мнения: 2 463
 newsm594естит рожден ден Гита!
пожелавам ти здраве,най сладкото беб4е и най грижовната кака!
аз пак имам да ви се оплаквам и то много.връщам се от зъболекаря,извади ми лекарството,пили ми зъба,цялата болка я изтърпях за втори път и венеца ми пак се скъса да кърви.не може да му сложи арсен и ще си стоя така с временно лекарство докато родя,4е и след това.сега много ме боли ,идва ми да вия,но от притеснение за другите ми проблеми забравям .ходих на видеозон,бебето ве4е си е 4исто седалищно.и моя доктор щял да ме пробва ,или по скоро екипа ,който е на смяна,щото той можел и да не може да дойде,да родя нормално,понеже съм била добре сложена и ако не станело тогава секцио.да бе,ще опитам и от двете раждания.нито ми даде направление за секцио,нищо....още пове4е с е ошашках.утре ще ида без 4ас при най голямото светило в бургас,дано ме приеме,да видим той какво ще каже...дано се съгласи да ме оперира,4е той взима най малко пари,а и е добър много.а бе ще се побъркам ве4е,то4но накрая като трябв а да съм спокойна,то ......
случайно да има някоя мама родила седалищно да ми разясни как протича? Sad

# 42
  • Мнения: 1 216
Marianamama, помоли за предварително решение относто раждането ти. Какъв е смисълът да се изгърчиш и по двата начина да раждаш?
Аз така се мъчих 25 часа да родя нормално и накрая - секцио. Секциото беше по причина, е бебето се обърна с челце в последния момет - друга причина, но все пак  няма смисъл да се травмираш допълнително.  Стискам ти палци. А за секциото има ли изрично направление или как седат нещата? Аз днес ще си взимм документите от следящия ме доктор и ще видя беб на видеозон.

# 43
  • Мнения: 4 546
marinamama, има врече още бебчето да се обърне. ти си решаваш, обаче, аз не бих се навила и на двата начина. не си струва риска. ти правиш ли някакви упражнения за обръщане?

# 44
  • вкъщи
  • Мнения: 2 463
 абе правя упражнения,ама вместо да се обърне какато трябв а,то седалищно се обърнало.е пак е по добре от напре4но.4ета сега в нета за седалищното раждане,голям амъка е май и няма смисъл да с е подлагам на това.ако не се обърне секцио ще предприемем.само дано доктора ми даде направление за секцио,4е ина4е ще плащам 500 лв на тъпата болница и отделно толкова на екипа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт