Отговори
# 45
  • Мнения: 4 546
сигурна ли си, че и на екипа се плаща, ако плащаш на болницата? от тези пари не остават ли и за  доктора?  newsm78
той все някакво направление за раждане трябва да ти даде. а в твоя случай като има и риск би трябвало да се съобрази и с твоето мнение по въпроса.
надявам се все пак да се обърне бебето и да не се тормозиш повече.  Praynig

# 46
  • Мнения: 138
това с краката е отдавна, но тогава акушерката от ЖК ми натисна с пръст долната част на прасеца и каза : Ееее, щом не потъва значи нищо ти няма, не се подуваш..." и аз реших че си се подувам с рамките на нормалното, но това с пръстите на ръцете вече е гадно, никой друг ли няма този проблем Cry

# 47
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, тумбачета  bouquet!

Гита, честит рожден ден! Пожелавам ти скоро леко раждане и пълно щастие с двете принцески и любимия мъж!


Сиренка, честит годеж! Много да се обичате и уважавате и скоро да се радвате на здраво и красиво бебче!

Някой има ли новини от Беличка? Дано всичко е наред и бебчо си стои още на топло Praynig!

# 48
  • Мнения: 223
Гита, Честит Рожден Ден! По най-милия начин да те посрещнат в болницата и да сте с здрави с каката и бебето!Елис, тези болки би трябвало д са от разтягане на връзките на таза (уж за наше добро), което е под въздействие на хормона релаксин. Не знам какво ги успокоява тези болки. Мен лично много ме дразни като ме боли, защото се объркавам кое за какво боли.
Марианамама, мето бебче май пак ми се обърна седалищно. Ама вече и в това не съм сигурна. Голямо мятане е, голяма работа! Аз лично - ако се обърне не както трябва на място ще помоля за секцио и да си платя. не ми се мисли да ми го обръщат. Въпреки, че знам, че ги обръщат!Вчера бях контракции с часове. Не ми издържат нервите, ама стискам. Искам да го стскам.
Снощи изведнъж се присетих, че от тревоги не съм отишла да си изследвам хормоните на щитовидната жлеза (а на Персия давах акъл какво се прави в такъв случай)и си пия хапчето. А дали не прекалявам. Няма отговор на това въпросче!

# 49
  • Мнения: 19
iv4ence, колкото и да те боли при свиване, опитай се да правиш упражнения с пръстите, като ги свиваш и отпускаш. Имен сутрин много ме болят, но като си направя тези упражнения и ми минава. Това го знам от йогата. Дано ти помогне.

# 50
  • Мнения: 660
Честито на всички празнуващи и от мене,само хубави неща да Ви се случват.
Чета и и гледам че доста неща са се случили,прочетох за Беличка,май наистна ще превари всички,нека да е добре тя и бебчето и да се роди много хубаво и здавичко.
Аз имам контракции от време на време,бебко много ме натиска понякога с крачета и ръчички,тесничко му е май вече,от вчера е по- спокоен,май си поспива повече от 2 дни,то много стрес му дойде,нека сега релаксира докато се гушнем скоро.Пиша рядко но от утре вече ще си имам нет във вкъщи,купих си и компютър,подготвила съм и стаята ми за бебко,утре ще снимам и ще кача малко снимчици.За подуването на ръце и крака и при мен е така,не мога да си сложа ни един пръстен от месец,краката също много ми се подуват,ама и аз много обикалям,сума ти работа върша сега акто съм саминка,пък и пешя,ама нищо вече влезнах в 9 месец,така че доктора ми каза че било хубаво че съм ходила,по лесно съм щяла да родя.Аз ще раждам с епидурална упойка,включва ми се в цената и реших да се въползвам,Вие какво мислите за нея,лекарят ми каза че е няма опасно с нея и че са митове страховете от такъв вид упойки?????
Абе ще си ползвам май де,па да му повярвам,нали е лекар:) bowuu

# 51
  • Мнения: 1 380
Гита Ог и PimKie, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Да сте живи и здрави и да се радвате на хубави и послушни бебета.  bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 443
Добрютру и от мен   bouquet

Честит рожден ден на ГИТА и PimKie!!! Бъдете много здрави и обичани и скоро мами на най-сладките бебчета   bouquet
След малко отиваме до МЕТРО да напазарим манджа  за идната седмица...след това ще ходя до една оптика да вдигам скандали...

А утре съм на ЖК и наай-сетне   Wink ще ми вземат секрет...после кръв и урина и това са последните изследвания за мен вече...и ще я питам глупавата акушерка защо никъде не ме пращат да ми запишат тоновете?!?! Гледам всички ходите, само аз не съм...никой дори нищо не е зачекнал по тази тема, а явно си е важно... #2gunfire

Ивченце, и на мен ужасно ми се подуват пръстите, но много рядко ...като е много топло и съм обиколила града например...ако искаш пробвай да пиеш по-малко течности и да хапваш по-малко солчица...но да не я спреш Naughty По малко сол трябва да се яде, но може би ако пиеш мноого вода, ограничи я малко...само за пробата  Wink Успех, дано да спаднат ръчичките  Peace

# 53
  • Мнения: 1 554
добро утро  Mr. Green

ГИТА 4естит рожден ден много радост и усмивки ти донесе този ден   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 5 743
Sirenka честит годеж!  Hug  bouquet
Аз сега се прибирам от зъболекар и мога да се похваля че не ме боли вече и то от сутринта от както ходих в 02.00  Rolling Eyes Сложиха ми пак арсен и лека полека го морят този гад! #2gunfireСамо дано не е опасен арсена за бебо....... зъболекара каза ми като пиеш Парацетамол и не ти минава не е по леко,това трябва да се излекува! Марианамама на теб защо не ти слагат арсен? И ейй не се притеснявай за бебо  Hugважното е да се роди здравичко независимо как ще се появи на бял свят!

# 55
  • Мнения: 182
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГИТА! smile3525 newsm59  bigdance2 Всичко което желае да й се сбъдне, желая й най-вече здраве! Simple Smile newsm24

# 56
  • Мнения: 498
Екатеринане се стресирай толкова, че не си ходила на запис на тоновете, доколкото знам се прави ако има някакъв проблем, както при мен с изоставането на плода и то се уредих по ................ начин /нали се сещаш/, ако всичко е ок и като ходиш на консултации ти слушат тоновете. Май само ако тръгнеш да преносваш задължително се прави запис на тоновете.
Аз трябва евнтулано тази седмица да ходя до док  да ми слуша тоновете, ама мисля да се размина, а и трябва да ми взима секрет, че досега тая не ме е бъркала  newsm78.

# 57
  • Мнения: 4 546
от кога започват да се правят записи на тонове? мен няколко пъти са ме слушали за по 1-2 минути, но нищо не са записвали

# 58
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
ами в 9 месец трябв а да се слушат тоновете всяка седмица,но моя доктор днес така и не го направи #2gunfireни кръвното и измери,ни нищо.....димяни не ми сложи арсен,защото венеца ми много кърви и каза,4е няма смисъл,ще падне от кръвта и обилното слюноотделяне.а и никаква упойка не ми слага,всеки път си умирам от болка.

# 59
  • София
  • Мнения: 843
 Честит Рожден  Ден, Гита![/size][/color]

Общи условия

Активация на акаунт