Бебка не спи

  • 982
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
момичетата вече са ти казали, и аз се сещам за колики.....
но този чай......беба не е ли още малка за такива количества? На тази възраст коремчетата са им изключително мънички.

Като съвет мога да кажа само едно /разбирам, че кърмиш/ - аз слагам Петър на гърда, когато е нервен и плаче. В доста от случаите той дори не суче, просто се успокоява така. А и може да скъсиш интервала на хранене, т.е. при все, че мислиш, че не е гладна, слагай я по честичко на гърдата.

# 16
Мами благодаря за бързите одговори.Опитах се да не давам чай но след като е накърмя дори да заспи се буди и почва един рев.Предлагам гърдата но не иска.Дам ли и чай изпива 20-30ml. и не мрънка след това.Нищо не е боли,когато е от коликите разбирам.Тя просто си лежи и си играй с ръцете.С часове.





-----------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 00:16 от Доня Туфиня

# 17
  • Мнения: 473
Умните деца спяли по-малко Grinning Моят бебок не иска да заспи, когато не е могъл да се изака през деня. Имате ли запек? Много е малка за запек, но при нас е така. Най-вероятно е от коликите, и при нас в началото беше така, не спеше, но и доста плачеше.

# 18
  • Мнения: 902
Mami blagodarq za barzite odgovori.Opitax se da ne davam 4ai no sled kato e nakarmq dori da zaspi se budi i po4va edin rev.Predlagam gardata no ne iska.Dam li i 4ai izpiva 20-30ml. i ne mranka sled tova.Ni6to ne e boli,kogato e ot kolikite razbiram.Tq prosto si leji i si igrai s razete.S 4asove.
ами може би се пренастройва на нормален режим?тоестм да спи преz ве4ерта само?мойта беше на 40 дена като zапо4на да спи преz нощта й да е будна преz деня с преспиване на обед.мисля ше 4е се нареди от само себе си. Ако е спокойна и не реве, остави я да си играе.. интересно му е на детето, гледка си .  Mr. Greenвси4ко ще се оправи.. бебоци, какво да ги правиш...

# 19
Доколкото разбирам сте в Германия. не знам какви капки и даваш, но пробвай с Лефакс, чувала съм, че са немски, като Инфакол, много помагат за успокоение. А щам не спинка по толкова време и е нервна, пие много чай  да не би пък да е гладничка?
И на мен ми донесоха Lefax от Германия.Пробвай с него много е ефикасен Peace

Общи условия

Активация на акаунт