Спамо-чат темичка (09.07 - 15.07.07г.)

  • 58 474
  • 4 666
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 15 619
Де е доказателството за вчерашното вмешателство по твойта природна `убост????
Да пипна не мога,
 да видя тогаз настоявам!!!


Мънки, във форма съм.  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Чакам да се прибера и да далдисвам.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 231
  • Мнения: 620
A как сте бе мушмороци Wink Laughing

Алекс,аз съм железарка бре,кат обещая нещо го спазвам bowuu...нищо,че изглежда,че вятър ми вее в главата Wink Laughing

# 1 232
  • Мнения: 15 619
A как сте бе мушмороци Wink Laughing

Алекс,аз съм железарка бре,кат обещая нещо го спазвам bowuu...нищо,че изглежда,че вятър ми вее в главата Wink Laughing
От вчера опитвам и разсъждения да вкарвам...
Що пък вайпър??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Светни ме, мила!!!
И де е котето????
Май вчера не го мярнах.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 233
  • Мнения: 2 829
ооооооооооо,Лейдито Simple Smile

# 1 234
# 1 235
# 1 236
  • Мнения: 15 619
Мерсаж, свате!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега по гол пъп ли ще одваш????  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Срамотна работа!!!  Naughty Naughty Naughty Naughty
Омъжена жена и майка си все пак!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
пък и вероятността да настиваш е три пъти по-голяма!!!
Помисли си!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Още поздрави искате ли?????

# 1 237
# 1 238
  • Мнения: 620
A как сте бе мушмороци Wink Laughing

Алекс,аз съм железарка бре,кат обещая нещо го спазвам bowuu...нищо,че изглежда,че вятър ми вее в главата Wink Laughing
От вчера опитвам и разсъждения да вкарвам...
Що пък вайпър??? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Светни ме, мила!!!
И де е котето????
Май вчера не го мярнах.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


VIPER..... е усойница бе Луне Wink Laughing....и едни бу-та има убавички с тва именце Hug
Кат "станахме" змий ( т.е. аз като си влезнах в кожата Wink) никой не се сети за тази порода и аз се възползвах в миг.Още не ми е писнало да се змиосвам, а още се чудя дали да не си сменя малко ника-за разнообразие,въпреки,че не съм привърженик на тая схема. Rolling Eyes newsm78

Котьо беше овде вчера,ама едвам го карах да се обажда Rolling Eyesцял ден се занимаваше с една програма и беше полудял нещо Whistling

Мънки хай слънчице Hug Heart Eyes   bouquet

# 1 239
  • Мнения: 15 619
Олекна ми, за котето, де!!!
Прати му много здраве!!! И да се успокои!!!

Пък за ваъпъра не знаех, затуй да си питам.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И бу такова не съм видела.  newsm78 newsm78 newsm78

# 1 240
  • София
  • Мнения: 2 210
ДобрЮтро!
Алексче, ако така си Раниш гостите, мисля да се отбия къмТу Д-д Mr. Green Mr. Green
Искам да ви кажа, че МоляДругарката има едно ултра слънчево дете, ама супер го тормози бееее!!
Само му вика и цафарки му пише. Лоша работа Twisted Evil
Аз днес с куп задачи съм се нагърбила и незнам как ще успея с времето. Мрън.

Хубав деееен на всичкиии!  bouquet

# 1 241
  • Мнения: 3 835
Добрутро спамъри ниедни! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug   bouquet Hug

Цалувки на теб Heart Eyes, теб Heart Eyes, теб Heart Eyes, теб Heart Eyes и теб Heart Eyes!

Забравих ли някой? newsm78 Hug

Луне, как се радвам да те видя, грееш ми като слънчице!   love001 Страхотни песнички си пуснала! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet Hug

# 1 242
  • Мнения: 15 619
Добрутро спамъри ниедни! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug   bouquet Hug

Цалувки на теб Heart Eyes, теб Heart Eyes, теб Heart Eyes, теб Heart Eyes и теб Heart Eyes!

Забравих ли някой? newsm78 Hug

Луне, как се радвам да те видя, грееш ми като слънчице!   love001 Страхотни песнички си пуснала! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet Hug
Скривам се, че работата дойде!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Замлъква за малко...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 243
# 1 244
  • Мнения: 505
Добро утро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт