Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15

  • 14 567
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • sofia
  • Мнения: 4 296
до 25артикула

# 31
  • Мнения: 4 197
  Très très bonne affaire

Sandales plates
   
Sandales plates
http://media.laredoute.fr/product/picture/30441281o_aix.jpg


à partir de 6,00 ?
 ami eto tezi sa

Опитай се да ги добавиш в кошницата. Не е необходимо да се регистрираш.
От 38-ми и 39-ти номер има само 1 цвят и струва почти 20 евро. Може да го няма твоя номер и да няма смисъл да търсиш начин да поръчаш.

# 32
  • Мнения: 13 512
Аз им писах за моята изчезнала поръчка от 13.06. Все още чакам отговор, но нямам надежда вече да я получа. Мина почти цял месец. Явно някоя пощенска служителка се кипри с нови дрешки.
Минали са само 20 дни,тка че е много рано. Аз няколко пъти съм чакала по 30-35 дни и съм си получаваа пратката. преди да са минали 6 седмици от датата на поръчката, не считат праткат за загубена, едва след този срок започват проследяване. моето проследяване трая 1 месец.

# 33
  • Мнения: 5 790
Монда, значи да не губя надежда?
Аз я отписах вече тази поръчка, но ме е яд, че имаше и сладки дрешки за Виктория в нея.

# 34
  • Мнения: 13 512
не я отписвай още,как така-имаш още 3 седмици.

# 35
  • Мнения: 1 204
дойде ми известие тази сутрин от пощата за пратка от 28.06 Simple Smile отивам веднага  Laughing
успех на всички  Peace

# 36
  • Мнения: 634
Момичета ,бихте  ли ми помогналис това   
N’oubliez pas de valider votre panier !-аз си го превеждам кано -незабравяйте да потвърдите поръчката ,която съм събрала в кошницата,но дали е така!
 

# 37
  • Мнения: 1 204
http://www.laredoute.fr/vente-le-sweat-ripcurl.aspx?productid=32 … t=1&hasprev=1

получих това,страхотно е!!! бях си порьчала за мен най големия номер и ми стана  Laughing


http://www.laredoute.fr/vente-les-2-soutiens-gorge.aspx?producti … t=1&hasprev=1

този сьщо е супер,и сьм оцелила размера  Mr. Green мислех че сьм збьркала  Laughing понеже нося 75Б а порьчах 90С и ми е точен  Crazy

http://www.laredoute.fr/vente-chemise-tunique.aspx?productid=324 … t=1&hasprev=1

а тази риза е невероятна  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 216
Jvd, честито  Simple Smile Дано и аз съм си оцелила размерите, че доста се чудих...

# 39
  • Мнения: 1 204
Jvd, честито  Simple Smile Дано и аз съм си оцелила размерите, че доста се чудих...
благодаря  Mr. Green стискам ти палци и за теб  Peace

# 40
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
  Jvd, този  RIPCURL отдавна го заглеждам и само го слагам и вадя от кошницата. не мога да реша 162 или 168 да поръчам - аз съм 163см, но се притеснявам да не ми е тесен. ти кой цвят поръча - и двата ми харесват! Peace
 не мога да повярвам, че толкова бързо си получихте поръчките! явно нас в провинцията яко ни мотат, #2gunfire и то бг-пощи!
я, почвайте да показвате новите придобивки  Joy

# 41
  • Мнения: 13 512
Момичета ,бихте  ли ми помогналис това   
N’oubliez pas de valider votre panier !-аз си го превеждам кано -незабравяйте да потвърдите поръчката ,която съм събрала в кошницата,но дали е така!
 

Напомнят ти любезно да си пуснеш поръчката, но- нищо повече....тя ще си стои там докато ти не решиш да я изпратиш.

# 42
  • Мнения: 1 204
  Jvd, този  RIPCURL отдавна го заглеждам и само го слагам и вадя от кошницата. не мога да реша 162 или 168 да поръчам - аз съм 163см, но се притеснявам да не ми е тесен. ти кой цвят поръча - и двата ми харесват! Peace
 не мога да повярвам, че толкова бързо си получихте поръчките! явно нас в провинцията яко ни мотат, #2gunfire и то бг-пощи!
я, почвайте да показвате новите придобивки  Joy
аз сьм висока 165см и ми е точно,не е много дьлаг до крьста е над пьпа точно,порь4ах си 168 сьветвам те и ти него да си вземеш  Peace цвета е светло син с червено т.е. CIEL ,другия мисля че е кофти  Laughing някаво кафяво... сьмнителен ми е  Rolling Eyes този цвят  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 202
Взех си пратката ор 28ми, тази от 29ти още я няма обаче.

Бързам да показвам:

- Черна рокля, много семпла и приятна, шита е в България

- Сандали, сини, много са хубави, аз ги купих за 3.25 Евро

- Едни супер готини джапанки, бяха само 1.17 Евро

- Пижама за мъжа ми, той е фен на "Семейство Симпсън"

Балерини, които ги купих за 3.90 Евро, но за съжаление са ми големи и ако някой ги иска нека ми пише. Поръчала съм черни, 37ми номер и според мен си отговарят на 37, защото нося 36 и са ми големи.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 12:52 от red shoe

# 44
  • Мнения: 3 216
Аз се интересувам от балерините,но дай линк,мче на този ,който си пуснала се показва пижамата.

Общи условия

Активация на акаунт