Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15

  • 14 556
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 202
Аз се интересувам от балерините,но дай линк,мче на този ,който си пуснала се показва пижамата.


Оправих го, пробвай пак  Wink

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 404
Jvd, страхотни придобивки, честито! Тази ризка и аз я бях харесала, но после я извадих от кошницата и сега ме е яд, като казваш че е невероятна. Притеснявах се дали ще ми стане, ти кой размер си взе? Аз нося 34-36, но този модел ми изглежда тесен.

red shoe, чакам същите джапанки  Mr. Green, а сандалките от 3,25 Е ги изтървах, свършиха докато поръчам. Малко ме притесни с това, че аз също нося 36 и си поръчах 37, след всичко прочетено. Чакам 2 чифта обувки и много ще ме е яд, ако са ми големи. На теб само тези балерини ли са ти големи? Сандалките кой номер са и добре ли са ти?

# 47
  • Мнения: 4 202

red shoe, чакам същите джапанки  Mr. Green, а сандалките от 3,25 Е ги изтървах, свършиха докато поръчам. Малко ме притесни с това, че аз също нося 36 и си поръчах 37, след всичко прочетено. Чакам 2 чифта обувки и много ще ме е яд, ако са ми големи. На теб само тези балерини ли са ти големи? Сандалките кой номер са и добре ли са ти?

Джапанките се водят номер 36-37 и са ОК като номер, до сега повечето обувки съм поръчвала един номер по-големи и винаги са ми били ОК, но тези гуменки не знам защо така, зависи си и от марката явно.
А сандалите поръчах 37 номер и са ми идеални като размер.

# 48
  • Мнения: 3 214
Айде, честито и на red shoe! Балеринките и аз ги гледах, ама нямаше моя номер - аз съм 38,39. Страхотни са!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 404
red shoe, благодаря за отговора! Надявам се и моите да са ми ок.

# 50
  • Мнения: 6 243
Днес дойдоха халатите за баня на децата:
- люляков за нея и син за него. Изглеждат мекички и удобни. Цветовете са наситени и приятни.

Както и този спортeн панталон за малката.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
И аз бях поръчала такива балерини и на мен ми бяха широки,не големи.На дължина ми бяха добре.Досега поръчвам 5-6 чифта обувки  и тези са първите,които не ми стават

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
и аз бих искала балерините ако на kremena не са и по мярка  Flutter

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
И аз бях поръчала такива балерини и на мен ми бяха широки,не големи.На дължина ми бяха добре.Досега поръчвам 5-6 чифта обувки  и тези са първите,които не ми стават
Кой номер поръча? Твоя по бг мерки ли?

# 54
  • София
  • Мнения: 971
Тия мерки и теглилки - ще взема да прочета всичките 14 теми и да дообобщя в наръчника в подписа ми и да преведа и размерите им, та поне да се гледа в сантиметри и да си мери всеки за себе си. Ама ме е яд, че не винаги и размерите им в сантиметри си отговарят....  Rolling Eyes

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Тия мерки и теглилки - ще взема да прочета всичките 14 теми и да дообобщя в наръчника в подписа ми и да преведа и размерите им, та поне да се гледа в сантиметри и да си мери всеки за себе си. Ама ме е яд, че не винаги и размерите им в сантиметри си отговарят....  Rolling Eyes
Не става, не си отговарят... предния път като поръчвах балерини гуменки на Актив уеър, ми бяха малки моя си 39 номер, сега поръчах 40 за по-сигурно от същата марка и ще излезнат големи... Sad

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Кой номер поръча? Твоя по бг мерки ли?
поръчвам 41 и тук си нося 41.С тесен крак съм

# 57
  • Мнения: 1 017

МомичЕта, извинявайте, чЕ сигурно за 100тен път се задава този въпрос  Embarassed Blush Rolling Eyes

Ще ми помогне ли някой с инфо, за какво приблизително време доставят поръчките до моя край на Европа, Финландия?
Разбрах за България, разбрах в английския сайт (но за Англия). С френски ез. съм скарана, преводача не мога да използвам (дълга и Широка за обяснение  Rolling Eyes), мога да поръчвам единствено от френския сайт и съответно знанията ми (догадки) достигат само до колкото да разбера какво поръчвам и колко струва  Crazy

Ако на някой му остане малко свободно време, докато търсите неЩица, бихте ли погледнали и за отговор на въпроса ми?
   bouquetHeart Eyes  bouquet

# 58
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравей, Мамо Б  Hug
Никъде не намерих в сайта да пише за времето за доставка, но предполагам 4е ще е като за България 2-3 седмици.
За някои островни държави икономи4ния колет пристига за 8-10 седмици.

# 59
  • Мнения: 1 017
Здравей, Мамо Б  Hug
Никъде не намерих в сайта да пише за времето за доставка, но предполагам 4е ще е като за България 2-3 седмици.
За някои островни държави икономи4ния колет пристига за 8-10 седмици.

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт