Някой има ли ткова моторче?

  • 1 766
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хубаво е, но аз не бих купила такова на децата си. Ако от малки свикнат само да се возят, какво остава като пораснат.Сега трябва повече да спортуват, да се движат, затова и на двамата им купихме колела.

# 16
  • Мнения: 1 470
Не бих купила на децата си подобно нещо. Напоследък направо се усещам, че съм вманиачена на тема движение. Предпочитам да тичат, да въртят педали, да скачат. Достатъчно време прекарват седнали в градския транспорт, в колата и в училище.
От колелото могат да преминат направо на истински мотор/кола, но дотогава ще се движат със собствени усилия.
Peace

# 17
  • Мнения: 6 164
При нас едно дете на 2 години го кара, какво остава за твоето 3-годишно. Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ох, като кажете "само да се возят", сякаш това им е основно средство за придвижване и от него хайванчетата не слизат! Наличието на подобна играчка никак, ама никак не им отнема и секунда активна игра или движение. И колела карат, и ролери, и тичат, и топка ритат. Правят всичко, което правят и децата, които нямат подобна забавлявка. Така че, това не ги обездвижва изобщо. Не е аргумент да не го купите, ако точно това ви спира.  Wink С него не можете да нараните никого /особено пък с тези акумулаторните/. Играчка като всяка друга.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Дара, за мен това е единственият аргумент. Не искам да седят и да се возят, ако в същото време могат да тичат. Вероятно Виктория ще получи скутер или малък мотор, веднага щом законът й позволи да управлява такъв като средство за придвижване из града. Дотогава ще върти педали из квартала.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Наталия има бензинов мотор. От две години стои и не желае да го кара. Върти педали като изоглавена. Сега карат бъгитата, да. Карат по веднъж седмично, максимум два пъти, по 2-3-4 часа. Велосипеди карат всеки ден. Без изключение. Ритат топка също всеки ден. Наистина, съвсем отговорно мога да заявя, че изобщо не са обездвижени, хеле пък по причина шофиране на бъги.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 520
Ние имаме такова. Акумулаторно.

Никога не е падал, не се е обръщало.

Мисля, че излишно се притесняваш.  Peace

# 22
  • Мнения: 503
Не бих купила на децата си подобно нещо. Напоследък направо се усещам, че съм вманиачена на тема движение. Предпочитам да тичат, да въртят педали, да скачат. Достатъчно време прекарват седнали в градския транспорт, в колата и в училище.
От колелото могат да преминат направо на истински мотор/кола, но дотогава ще се движат със собствени усилия.
Това мнение се препокрива изцяло с моето. newsm10

# 23
  • Мнения: 3 886
Не бих купила на децата си подобно нещо. Напоследък направо се усещам, че съм вманиачена на тема движение. Предпочитам да тичат, да въртят педали, да скачат. Достатъчно време прекарват седнали в градския транспорт, в колата и в училище.
От колелото могат да преминат направо на истински мотор/кола, но дотогава ще се движат със собствени усилия.
Това мнение се препокрива изцяло с моето. newsm10
И  моето мнение е такова Peace

# 24
  • Мнения: 2 161
Не бих купила на децата си подобно нещо. Напоследък направо се усещам, че съм вманиачена на тема движение. Предпочитам да тичат, да въртят педали, да скачат. Достатъчно време прекарват седнали в градския транспорт, в колата и в училище.
От колелото могат да преминат направо на истински мотор/кола, но дотогава ще се движат със собствени усилия.
Това мнение се препокрива изцяло с моето. newsm10
И  моето мнение е такова Peace
Абсолютно сте прави.Дъщеря ми има и колело и мотор.Познайте кое предпочита.Понякога умишлено не зареждам мотора,за да повърти педалите на колелото.Лошото е,че моторът е голям и сигурно ще може да го кара дори когато тръгне на училище.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 062
Има същия, има и колело. Повече кара колелото. Иначе моторчето си е стабилно, спокойно. Никакъв проблем.
За движението - поне моето дете се движи предостатъчно. Много рядко иска да си кара мотора. Когато поиска никога не и отказвам, което води до бърза загуба на интерес. Виж, ако е на някое друго дете - зор голям да кара. Нейното - не.

Общи условия

Активация на акаунт