Хотел Верис, Слънчев бряг

  • 2 886
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
ние с мъжа ми бяхме в хотел "верис" преди 2 седмици.много сме доволни от отя хотел.действително е нов,всичко просто свети от чистота,което много ми хареса,басейна също.не е голям,но пък е много поддържан.от плажа също не е изобщо толкова далече,ако ходите на плаж на "ред бул"-а.
близо до хотела се намира бистро "джани" и "кондор",където цените са страхотни и храната е хубава.
недостатък на хотела е,че няма паркинг,но пък има до него много място,където могат да се паркират колите.
весело лято на всички мами!

# 16
  • Мнения: 2 467
Тъкмо се замислихме за тоя хотел, но липсата на паркинг май ще ни откаже.

# 17
  • Мнения: 128
Маями,
Моля те кажи, а от храната в хотела доволни ли сте. Ние си платихме за полупансион-закуска + вечеря, та сега се чудим дали как ще е.

# 18
здравейте,и аз като вас съм избрала хотел верис за моята почивка(с моят приятел).много се притеснявам да няма нещо гнило в тази оферта и само солвекс да ни вземе парителнадявам се който е ходил чрез тази агенция да е останал доволен Rolling Eyes Laughing  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 9 483
Върнахме се от морето и бързам да споделя впечатления! Hug Grinning

Искам да ви успокоя, че офертата на Солвекс, наистина  отговаря на условията, на които бяхме.
Хотел "Верис" си е новопостроен 3* хотел, с хубави чисти стаи, с климатик, балкончета с масички и столчета, климатик, ТВ и ежедневно почистване, смяна на хавлии на 3 дни, на бельо- на 7 дни - стандартно. Wink
Има не голям басейн, към него детски такъв. Шезлонгите и чадърите са включени в цената на стаята.
Недостатък на хотела е, че е доста отдалечен от плажа/морето. С двете деца, честно казано, си беше изпитание ходенето на плаж.  #Crazy #Crazy
Ако мога да го обясня географски newsm78- на 3-та линия зад хотел Кубан се намира и в първата пряка от Кубан в дясно, след светофара, в посока пазара. Дано, някой се сети  Joy.
Другият съществен недостатък на хотела беше непрекъснато една и съща храна всяка сутрин. Shocked 7 сутрини подред едно и също трябваше да ядем на шведската маса. Макар и приятна- закуската на 2-рият ден омръзва. Close

Слънчев бряг в момента е пренаселено хора. Вечер е трудно разминаването в централната част пред Кубан, и по крайбрежните алеи, ако могат така да се нарекат, защото е трудно да видиш море от безкрайно ширналият се пазар наоколо... Crazy

Хотелът е на една линия почти и със ресторанта на Джани, където вечер се вихреха опашки за настаняване и за маси. Кухнята обаче си струва, цените също за добри. Вчера ги вдигнаха обаче и тях  по 0,70 -до 1 лв. newsm78
Ходихме 2 вечери и до Несебър, но това вече е друга тема. bowuu

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз се върнах от Веис, също съм много доволна и си прекарах идеално, препоръчвам го Simple Smile Колкото това за закуската - така е, има го този момент, но иначе е ок Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт