Скърца със зъби....

  • 1 335
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 032
Ох,успокоих се! Rolling Eyes Вече се чудих какво я прихванало мойта щерка и нормално ли е такова поведение?Тя като започне...направо като за световно скърца. #Silly

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
И моята принцеса от няколко дни е открила това  ужасно скърцане:(Но и аз мисля,че го правят защото им е интересно.

# 17
  • Мнения: 934
Стига и през нощта да не скърца със зъби (защото е симптом на глисти) няма страшно! И моята Алекс го прави от както е с 8 зъба и доста гадно като звучене, ама.... Crazy

# 18
  • Мнения: 1 032
Цитат на: sunshine3
 И моята Алекс го прави от както е с 8 зъба

Xи-хи,и ние от както сме със 8.Преди това-не.Прави го само когато е будна. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 10 310
Благодаря ви момичета, поуспокоихте ме  Wink Али има 6 зъба, ама имам подозрения, че скоро ще се сдобием с още  #Shocked

# 20
  • Мнения: 2 531
Причините за скърцането на зъбите могат да дъдат действително от хреносмилателната с-ма /глисти/ ,което едва ли засяга нашите бебоци, но и неврологични. Моя син също скърцаше яко със зъбите, не помня до кога но според мен това е реакция на напрежението при поникване на зъбките.Представете си какво им е на милите- нещо деноношно ги човърка, без да знаят точно какво.Във всеки случай това минава след като пробият зъбите.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Поля много хубаво го е казала - има си зъби детето, скърца си. И Мая скърцаше ужасно, като й избиха първите зъби - 2 отдолу и ей такива ню-ню зъбки отгоре - лелеее! какво сърцане му удряше... Ама и този период мина. Сега е с 16 зъба и не скърца Wink

Цитат на: Margarita
Продават се специални силиконови гуми, с които се спи за да не се скърца със зъби. Това е вредно за зъбите.

Моля, дай подробности - къде има тук, евентуално цифри (виждала съм само в американските реклами по списанията), защото детето спря да скърца, ама мъжа ми така яко скърца насън, че ни буди. Имам чувството, че някой ден ще ги разтроши тези зъби...звукът направо ме потриса.

Общи условия

Активация на акаунт