Хайде на плаж....

  • 1 952
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 037
Е тва вече ми разби всички представи Naughty Отворена съм за всякакви новости,ама чак пък толкова..... Whistling То май най-добре гола Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 897
па тая на снимката се ухилила все едно рокля на Валентино са й облекли, баси  hahaha

 Laughing

# 32
  • Мнения: 5 622
А, това и в някаква друга тема го бяхме обсъдили. Знам го аз, не е ново за мен  Joy

Не бих го сложила. Ама кой знае, като стане последен писък на модата, като нищо ще се изгъзя и аз, нали требе да съм модерна  hahaha

# 33
  • Мнения: 4 733
Понеже обещах, да се изкажа Mr. Green Пробвах с назъбената диадема Whistling Неудобно, впиващо и имаш чувството че там постоянно има ъъъ, нещо... Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 6 155
Понеже обещах, да се изкажа Mr. Green Пробвах с назъбената диадема Whistling Неудобно, впиващо и имаш чувството че там постоянно има ъъъ, нещо... Crossing Arms
Joy Joy Joy
Ще взема да си купя диадема... smile3508

# 35
  • Мнения: 2 196
Понеже обещах, да се изкажа Mr. Green Пробвах с назъбената диадема Whistling Неудобно, впиващо и имаш чувството че там постоянно има ъъъ, нещо... Crossing Arms
Да опишеш модела на диадемата,моля - тънка ли,широка ли беше.Задължително ли е да е назъбена ,за да се получи такова усещане за ..ъъъ...постоянство. Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 415
това изглежда отвратително... Sick

# 37
# 38
  • Мнения: 2 631
А дали посредата на "банския" ( ooooh!) от вътрешната страна няма нещо дълго и кръгло  Rolling Eyes, което да влиза някъде за по-добро закрепване??  Thinking  Laughing Че от някоя вълна току виж и банския отплавал  Joy  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 164
На моя монитор се виждат само стрии   Mr. Green

И аз точно тва гледах  Shocked

А дали посредата на "банския" ( ooooh!) от вътрешната страна няма нещо дълго и кръгло  Rolling Eyes, което да влиза някъде за по-добро закрепване??  Thinking  Laughing Че от някоя вълна току виж и банския отплавал  Joy  Mr. Green

В по-скъпия модел, може би. Laughing

# 40
  • Мнения: 3 830
Оригинално е, но да беше и сутиенът в подобен стил  Peace

# 41
  • Мнения: 544
Да, оригинално е, но лично на мен не ми допада Joy

# 42
  • Мнения: 3 830
Никъде не съм споменала, че ми допада  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт