д-р Елиза Тюфекчиева от Майчин дом

  • 24 575
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Мисля, че е нормално да е 20лв прегледа, 15 цитонамазката, МБ даже ебтина ми изглежда

Aми ето:

За рутинен АГ преглед (мануал, УЗИ и цито) с последвало хормонално изследване, през април платих 96лв.

Вече не си спомням кое по колко се таксуваше, че мина 1/2г., но и да махна хорм. изследване, пак остават някакви си 75-80лв. за мануал, УЗИ и цито-то.

# 16
Доктор Тюфекчиева ми прави лапаро  миналата есен. Отидох с направление, но с уговорката, че ще пратя на докторката "колкото преценя". Прецених 300 лв. ЗАради това, че имах уговорка ме оперираха деня, след като влязох в болница. Имаше  жени,които имаха по-големи проблеми от моите и чакаха със седмици, защото не се бяха разбрали с никой.
Операцията мина много леко, и почти безполезнено (боляха малките шевове след операцията, но не е нищо фрапиращо). Проблемът дойде от друго място: Незная каква анестезия ми сложиха , но месец след това бях като убита. Получавах сърцебиене и нещо като паническа атака (явно от това, че имах пулс 100). Преди операцията имах абсолютно здраво сърце,а и  бях на 20.
След лапарото цикълът ми идваше редовно три месеца и след това отново започна да си прави каквото иска. Правим си бебе, но за сега няма резулат, но все пак от скоро работим упорито, така че има време.............
Колкото до болницата Майчин дом- подготви се да седиш в мизерия и мръсотия, в тоалетните не може да се седне (а все пак има оперирани жени) . Персоналът беше доста лъчезарен и мил с всички болни.
Личен съвет,ако си решила да си имаш бебе веднага след лапарото го направи, иначе е безсмислено. Докторката много ме навива да се оперирам,а аз не бях готова за детенце след това веднага и оценявам като грешка това, че ме оперира точно в тоя момент. Преди да ми направят операцията имах цикъл на 40-45 дни (въпреки поликистозата), сега трябва да се тъпча с Дуфастон за да дойде! Иначе не иска!
Въпреки това смятам, че тя е добър специалист. Лекувеала ми е по- дребни неща гъбички ....наистина изписва скъпи лекарства, но има ефект от лечението. Винаги дава правилните комбинации!

Общи условия

Активация на акаунт