Давате ли нещо на децата си за подсилване на имунната система?

  • 61 753
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не давам ... имунитета е редно сам да се изгражда

# 76
  • Мнения: 1 559
Аз съм на мнението на secretgarden.
Давам много плодове и зеленчуци.

# 77
  • Мнения: 5 468
От 16 август почнах Имун съпорт. Стягам я за детската градина. Дано не боледува... много.

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Нищо не давам !

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А как давате Цитросепт? И някой изписа ли го? Че и аз се чудя какво да почвам преди ясли и градини...
Никой не го е изписвал, педката не знае, че го давам.
Цитросепт не го давам постоянно, а на периоди. Започне ли да се разболява някой вкъщи- всички пием. И наистина помага Grinning
Ежедневният прием на пресни плодове и зеленчуци е задължителен и той е едно на ръка.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 326
Сега нищо не давам, въпреки че такова нещо като плодове и зеленчуци не поглежда.
Лятото съм го оставил да почива от разни добавки. Пролетта му давах Ескимо, сега мисля есента пак да му дам. Иначе съм фен водораслите, но няма начин как да му ги дам, много са зелени и със специфичен вкус.
Цитросепт също му давам, но от време на време,той е много горчив и не се усеща единствено в портокалов сок
А не мога постонно да го наливам с такъв.

# 81
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Това за меда,орехите и лимоните е много хубаво нещо. PeaceАз на сина си давам бирена мая и рибено масло.Аз за себе си правя мед с брашно от коприва и си хапвам по няколко лъжици дневно.Сетих се и за "апитонин"-пчелно млечице на капсули.Спиртен разтвор на прополис също...

# 82
  • Мнения: 254
Според мен ако ти се храни добре детенцето (тоест яде и плодове и зеленчуци) недей дава нищо. После в преходния сезон можеш да дадеш витамини. Пепоръчвам сироп ADL Kids малко са скъпи, но са страхотни.
А за морето какво ти подсилване нали затова отиваш там, за да го подсилиш и детенцето с въздуха и т.н. По-добре вземи нещо за разтройство с теб да не ти прихване нещо лятно от смяната на средата, а не да го тъпчеш с изкуственяци посред лято. Това е моето мнение.
ХУбаво изкарване и без никакви бебешки проблеми:)))))!!!!!

# 83
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Като беше малък сина ми на 2-3 години му давах "РЕСПИВАКС".Започваше се през есента преди грипните епидемии и май имаше ефект.

# 84
  • Мнения: 588
       За имунитета сме пили рибеното масло "Ескимо кидс" и капки "Ехинацея".

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 14:12 от sladko pate

# 85
  • Мнения: 259
На нас също ни предстои да тръгнем отново на ясла/от 03.09 или от10.09,зависи кога ще свърши ремонта/.Мисля да подсиля с нещо имунитета на Дими.Юли месец давах ежеседмично Осцилококциум и имаше ефект,но беше лято.Колебая се между Имунобор кидс,сиропа Имунобейби,Ехинацея  или да продължа с Осцилококциума newsm78Очаквам мнението ви  bouquet

# 86
  • Мнения: 7 201
Като беше малък сина ми на 2-3 години му давах "РЕСПИВАКС".
PeaceАз също му давам-доволна съм.

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Пролетта, след тежко боледуване, направихме един курс с Женоверин, Есберитокс и Осцилококцинум. Сега трябва отново да го направим през есента. Аз обаче обмислям варианти с Ехинацея или Респивакс. Тези дни ще говоря и с педката да видм тя какво ще ме посъветва.

# 88
  • Мнения: 1 044
давала съм Есберитокс

# 89
  • Мнения: 1 114
Пролетта, след тежко боледуване, направихме един курс с Женоверин, Есберитокс и Осцилококцинум. Сега трябва отново да го направим през есента. Аз обаче обмислям варианти с Ехинацея или Респивакс. Тези дни ще говоря и с педката да видм тя какво ще ме посъветва.


Тарталета, Есберитокс е всъщност ехинацея.
А Женоверин какво съдържа? Хапчета или капки е?

Общи условия

Активация на акаунт