Давате ли нещо на децата си за подсилване на имунната система?

  • 61 695
  • 144
  •   1
Отговори
# 90
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Есберитокс е Ехинацея?! Отивам да ровя за листовката  Crazy

# 91
  • Мнения: 3 356
Аз  започнах вече с   ADLIQUID FOR KIDS,че от 3.09 е на ясла вече.

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Тарталета, Есберитокс е всъщност ехинацея.
А Женоверин какво съдържа? Хапчета или капки е?
Shocked Давала съм и двете, но това за сефте го чувам...

# 93
  • Мнения: 1 114

Тарталета, Есберитокс е всъщност ехинацея.
А Женоверин какво съдържа? Хапчета или капки е?
Shocked Давала съм и двете, но това за сефте го чувам...

А тук можеш и да го прочетеш за сефте .

1 таблетка съдържа:
•  Лекарствено вещество :
0,215 ml алкохолно-воден извлек (1:11), съответстващ на:
Herba Thujae occidentalis 2 ,0 mg
Rad. Echinaceae (purp./pallid. 1 + 1) 7,5 mg
Radix Baptisiae tinctoriae 10 ,0 mg
Eкстрагент етанол об. 30 % .

Това е цялата листовка.
http://www.sevexpharma.com/schaper/esberitox.htm

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Женоверин е под формата на гранули. Много е удобно, разтваря се в малко водичка или й давам направо гранулките в устата.

# 95
  • Мнения: 1 114
т.е.е  нещо хомеопатично или е на билкова основа?

# 96
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Аааа, хомеопатично е  Grinning

# 97
  • Мнения: 3 410
Нищо подобно не съм давала, няма и да дам.
Прополис и пчелно млечице са имуностимулаторите на моите деца.
Аз бих добавила и пчелен прашец и пръскане на гърлото преди градина със спрей от алое.  bouquet

# 98
  • Мнения: 3 410
А ето ви и една много хубава статия за здравето на децата ни http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&tas … =73&Itemid=69  bouquet

# 99
  • Мнения: 1 883
А ето ви и една много хубава статия за здравето на децата ни http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&tas … =73&Itemid=69  bouquet
По скоро реклама на Алоето  Thinking

# 100
  • Мнения: 3 410
Не, просто информация! Как иначе да изберем най-доброто за децата си, ако нямаме информация. Hug

# 101
  • Мнения: 8 769
Нищо подобно не съм давала, няма и да дам.
Прополис и пчелно млечице са имуностимулаторите на моите деца.
Аз бих добавила и пчелен прашец и пръскане на гърлото преди градина със спрей от алое.  bouquet
mama Tin, виждам че си от Варна. Откъде купуваш пчелния прашец и алоето и как ги даваш?

# 102
  • Мнения: 3 410
Нищо подобно не съм давала, няма и да дам.
Прополис и пчелно млечице са имуностимулаторите на моите деца.
Аз бих добавила и пчелен прашец и пръскане на гърлото преди градина със спрей от алое.  bouquet
mama Tin, виждам че си от Варна. Откъде купуваш пчелния прашец и алоето и как ги даваш?
От Форевър Ливинг - поръчвам ги от София (преди 4 години заради третата сливица на голямата станах дистрибутор, за да не завися от друг) - пчелния прашец е смлян и е на таблетки и се смучи, което мен ме улеснява да не го кисна вечер в кисело мляко и т.н 100 табл са 28 дни и ми стигат за 2 месеца, но в началото се започва постепенно и първата опаковка я използвах около 3 месеца.Ще ти пратя схемата която използвам, ако желаеш. Започвам в началото на септември и така до март -април. Сутрин вече ни е като ритуал - 1с.л алое, след това си смучем прашеца, пръскаме гърлото със спрея и махаме по задачи. Вечер преди лягане -пак същата процедура.

# 103
  • Мнения: 524
mama Tin, интересува ме повлия ли се третата сливица от това лечение, моят син има увеличена трета сливица 3та степен. Съветват ни да я махнем.

# 104
  • Мнения: 3 410
mama Tin, интересува ме повлия ли се третата сливица от това лечение, моят син има увеличена трета сливица 3та степен. Съветват ни да я махнем.
Виза, за съжаление аз започнах това лечение след като бяхме вече махнали третата сливица, но продължавахме да боледуваме. Но поне спасихме другите две сливици и спряхме да тъпчем детето с антибиотици. Познавам мами , които успяха да избягнат операция на трета сливица с това лечение.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт