трудно заспва

  • 1 258
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
На година и един месец е , в момента не ми изглежда да й расте зъб, през останалото време е спокойна играе , по ни6то не ли4и да има някакъв проблем.
Извинявай не бях видяла лентичката с възрастта.
Не е необходимо ,да има някакъв проблем детенцето.Моя го правеше от лиготия.
Те децата са така,като реват не знаеш какво му е като не може да си каже.Примерно може да го сърби ръчичката и да не може да се почеше и пак да реве,може да е всичко-но чак някаква болест-не вярвам.Ще мине и това просто се опитай-да го оставиш да заспи само.Може малко да пореве,да помрънка,но не и да се засинее.Вземи го погушкай го и пак в кошарата...няма да стане веднага приучването,но ще стане не се притеснявай.
ПП:Дай и биберонка,ако не ползвате.Моя само така заспива с бонито в устата...

# 16
Слагам я в кошарката и я оставям да реве след половин час вече е заспала.

# 17
  • Мнения: 6 164
Ако е научена да заспива на ръце... не се учудвай.
На година вече  Rolling Eyes
Трбява те първа да я учиш да заспива сама.
Сложи я в кревата и я милвай, докато се унесе.
Тананикай нещо...
Колкото да не ти е в ръцете...
Постепенно ще отвикне.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 249
Това с реването ми е много трудно и не мога да я оставям да се дере. Случвало се е 2-3 пъти да я оставя да се нареве за няколко минути, като седя и я слушам, защото нервите ми не издържат. И след 5 минути с нови сили. Но 30 минути да ми реве и аз да я гледам отстрани - абсурд! Naughty

Бебенце, и ние се гледаме сами, не се притеснявай, оцелява се Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 004
Рая денем си спи без проблем, но вечер се приспива само на гърда, по друг начин не иска.
Не ми се мисли как ще я отучвам някой ден Confused

# 20
  • Мнения: 24 467
Моми4ета просто не издържам ве4е с това преспиване, по половин 4ас и нагоре клатя, друсам и няма заспиване, а е уморена едва гледа, но въпреки това не заспива , върти се блъска ме рита , след време се успокои, но пак не заспива ,а си гледа, и това 2 или 3 пъти на ден, ве4е нямам нерви , дайте съвет какво да правя как да я оту4а да я друсам и да заспива сама.Знам 4е отдавна трябва6е да я оту4а ,но в момента който я оставя сама в леглото и по4ва да реве истери4но и да се засинява. Просто не знам какво да правя, моля помагайте със съвети.  bouquet

Ако е вярно, че е по- голяма от годинка, както гледам данните, наистина не е много редно да заспива така, а и както сама си се убедила е неудобно за възрастните.
В крайна сметка когато човек е истински изморен няма как да не заспи.  Оставяш я в креватчето с високите стенички и  изчакай да видиш половин час. Ако е много изморена не ми се вярва да реве толкова време.

# 21
  • Мнения: 2 622
Моята калпазанка следобяд така й не заспа #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт