Сливен 13 - лято е... жега... мечти за мореее

  • 13 627
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Сливен
  • Мнения: 197
Добро утро,мами и дечица!Ние с кислородчо вече се наспахме, а вие?
Mamasewi,Даме Груев8,а ти?
Лек ден на всички Joy

# 62
  • Мнения: 15 619
Добро утро,мами и дечица!Ние с кислородчо вече се наспахме, а вие?
Mamasewi,Даме Груев8,а ти?
Лек ден на всички Joy
И ние, и ние, ама щото сме без "кислородче". Mr. Green Mr. Green Mr. Green

още веднъж : Добро утро!
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 smile3503 smile3503 smile3503

# 63
  • Мнения: 43
Добро утро! smile3521 smile3521

Как са всички ?newsm44

Оздравяхте ли ?(Дидунчо) Надявам се да няма други болни вече.


luna - отново страхотен поздрав! newsm10 smile3501Много си ранобудна. Как е човечето - мърда ли?

ЕВА 83 - добре дошла. Много ми харесва обръщението ти към мъничето ти.

Аз също пожелавам един ден пълен с изненади и весело настроение. newsm51

# 64
  • Мнения: 15 619
Добро утро! smile3521 smile3521

...
luna - отново страхотен поздрав! newsm10 smile3501Много си ранобудна. Как е човечето - мърда ли?
...
В шест часа съм излюпена вече, щото никой не ме вдига.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Я, ако са в къщи и трябва да стана, как само ми се спи тогава..... Laughing Laughing Laughing

Човечето шава... newsm68 newsm68 newsm68 Танцува вътре...
 Приятен ден!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 7 430
..днес съм много щастлива.... smile3521
Видяхме се с приятели от Канада, които живееха в Монреал, но по стечение на обстоятелствата се преместиха в Алберта (на 4000км от М-л). Дойдоха от Пловдив и довечера ще купонясваме на Тома-та newsm44 newsm68

Луне, прати ми това, което искаше деееееееееееееее newsm10
да погалиш коремчето от мен preggo

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 197
Mamasewi,опитвам се да ти пратя лично съобщение,но ти е пълна кутията.Не ми се иска да го пища тук,защото всички ще ми се смеят Sad

# 67
  • Мнения: 200
Здравейте!

Няколко дни не се включвах понеже гласяхме сватбата на брат ми. Вече мина - голям купон беше.

Добре дошла на Ева83!

Луне, направо си страшна - много хубави поздрави!

Хайде, последно кога ще е срещата?

Лек и красив ден на всички! Да нацелувате дечурлигата от мен и Рости!

# 68
  • Мнения: 1 040
Здравейте  Hug
Ние оздравяхме вече  bowuu Дано скоро да не ни спохождат болести  Praynig

За срещата - уточнихте ли вече час и място?

П.С
Ако някой все още не е решил къде да летува на морето, нека ми драсне едно лично съобщение, имам изгодно предложение  Peace

# 69
  • Мнения: 525
Здравейте!Благодаря ви,че ме изчаквате!Нали ви бях писала,че няма да съм в къщи от четвъртък до неделя.
Ето къде бяхме-
http://www.miragekotel.com/
Като кача снимки ще ви покажа.
За срещата към 16-16,30 мога да дойда.Утре обаче ще изписват свекъра ми от болницата и аз ще трябва да го прибера.Не са казали кога точно.Притеснявам се да не стане така да се съобразите с мен,а аз да не мога да дойда.

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 197
Момичета,добро утро.Преди една година по това време Гоги вече мев мъчише да излиза.
Лек и приятен ден на всички.ДОвечера ще се видим Joy

# 71
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро и от мен!

Започваме новата седмица. Децата са добре. Велина е непрекъснато гладна, след 1 седмица принудителен глад и диета... сега ще ми изяде ушите.

Довечера ще мина да ви видя, но ще съм сама. Най-рано в 5 часа. Няма да имам време да се прибера и да взема дечурлигата, и тогава да идвам. Само че забравих да си взема фотоапарата. Моля който има, да не го забравя. Поне един да има.

Лек ден от мен. Че да видим тази седмица как ще я изкарваме, такива жеги пак ни чакат.

# 72
  • Мнения: 237
Добро утро, момичета!!!
Успешна седмица на всички!
Меги, и Алекс беше така след преболедуването, че и още . Бях се притеснила, че нещо не я храня като хората Laughing
vanyia, чудно местенце! Сигурно сте си изкарали добре, миналата година като бяхме в Котел, това тъкмо го строяха. А ние ходихме на "Чукарите" - точно над този комплекс. Също много приятно хотелче.
В събота и неделя ще си бъда в Сливен, но ще ходим на сватба. За съжаление сигурно няма да има време да се видя с вас Sad. Съжалението е за евентуална среща, не за сватбата, де Wink Ако имам някакво време, ще свирна предварително, за да се снабдя с някой телефонен номер. Имам само на didun4o  и то не знам дали е актуален newsm78 Тъй че който има желание да ми даде телефон за връзка Hug.

# 73
  • Мнения: 7 430
Eho.....

за срещата - след 5ч. ще сме там Peace

# 74
  • Мнения: 119



лек и спорен ден!

Общи условия

Активация на акаунт