Прострелян е Манол Велев?

  • 5 896
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 919
Когато написах първия си постинг, мисля, че изрично съм поставила уговорката, че отричам коментарите за личния им живот като двойка.
Мъжът ми е работил с Весела Лечева и я е виждал с посинени очи. Иначе казва, че е много мила и приятна жена.

# 91
  • Мнения: 2 891
Ама защо си мислите, че  сме попрекалили? Ако всички се обединим в този  момент, тръгнем с общи сили срещу тези, които на наша сметка живеят и печелят, купуват скъпи коли, жена, имоти в чужбина, сега да сме били по- добра страна и от Швейцария

Koмунистка  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 4 195
Какъвто и да е човекът, случило му се е нещо страшно и ужасно, както на него, така и на семейството му.

Ей това не разбирам на нашего брата, как винаги е готов да се радва на чуждото нещастие, да коментира, преувеличава и злорадства...
абсолютно си права Peace

Ама защо си мислите, че  сме попрекалили? Ако всички се обединим в този  момент, тръгнем с общи сили срещу тези, които на наша сметка живеят и печелят, купуват скъпи коли, жена, имоти в чужбина, сега да сме били по- добра страна и от Швейцария
ми хайде, тръгвай, обединявай - на приказки сме велики гледам Rolling Eyes

не го познавам лично, но такива неща да изпишете, за човек с опасност за живота и тн - лично от вас откраднал ли е или нещо такова, доказателства, че е мафиот и тн - няма, не че не е, може и да е, и сигурно е, ама все пак - човек е, дано оздравее...........

# 93
  • Мнения: 4 585




Аз не знам кой го е гръмнал, и претендент за какво е бил, просто се учудвам защо с такава злост се коментират неща, които не са публично известни.
Виж сега, няма дим без огън.
Като почина дядо Стефчо, 15 страници надхвърли темата.
Никой не каза лоша дума за него.
Когато човек е богат и има здравословен проблем, нарива едни кинти и
влиза в богатска болница, предоставят му стая с всички екстри и така.
Като го гръмнат, го носят в Пирогов. Пирогов е болница за бедни!
Господа бизнесмени, заделяйте отвреме на време някой лев за Пироговци!
Не съм комунист, мъча се да съм обективен.

# 94
  • София
  • Мнения: 4 423
Само се питам защо мен не ме застрелят? - за всяко нещо си има причина, и не ми се чете, че с честен и почтен труд се е направил милионите - хайде стига, с честен труд милиони се правят след около 50 години Crazy
Аман от новоизлюпени ( в зората на демокрацията милионери и бизнесмени), такъв ми беше начина на живот тогава, та съм виждала с очите си в Орбита за какво идеше реч!

# 95
  • Мнения: 4 053
Когато написах първия си постинг, мисля, че изрично съм поставила уговорката, че отричам коментарите за личния им живот като двойка.
Мъжът ми е работил с Весела Лечева и я е виждал с посинени очи. Иначе казва, че е много мила и приятна жена.

не познавам двойката,но искам само да вметна,че
и мойте очи са били посинени,особено еднато,
но от зъб  Laughing

# 96
 Сафо, защо трябва да го познавам. Не желая да имам познанство  с комунисти-мутри при това.... Казвам го с пълната отговорност, която поемам. Трябва  ли да съм на "ти" с човек, за да разбера че след като участва в 13 фирми, има купени имоти в чужбина, има казина, днес има и друга версия, че искал да  създаде  нов спортен тотализатор или що..., да разбера че  става дума за пари, спечелени   по нечестен начин. Я му вижте колата ? "Мерцедес ерст класа". Кои карат такива коли в чужбина? Само големите магнати в света. Той и другите като него, дето ги стрелят, какви  магнати са?

# 97
  • Мнения: 7 837
"Мерцедес ерст класа". Кои карат такива коли в чужбина? Само големите магнати в света.

Адвокатите карат мерцедеси. И по-заможните агенти по имоти. Бабичките - също.
Какво е мерцедес? Кола, струваща мах $100-тина хил.

# 98
  • Мнения: 647
Не ги познавам хората , но трябва да съм много тъпа за да не мога да си направя някои изводи относно начина по който се натрупват подобни средства .
По-скоро ме интересува ако този човек отцелее и /недай си боже/ прекара остатъка от живота си в инвалидна количка с памперс  на себе си какво ще си мисли  за парите които има.
Аз също твърдя , че независимо кой е той и какъв е  , на този човек му се е случило нещо ужасно , което не пожелавам никому !

# 99
  • Мнения: 4 585




Има такъв случай. Медицински персонал, товарен
асансьор за легло на колелца, чешма за здраве на улицата.
Парите понякога са неконвертируеми.

# 100
  • Мнения: 463
Хайде стига толкова!

Общи условия

Активация на акаунт