Отговори
# 30
  • Мнения: 686
калина наистина детенцето е прекарало наскоро тежка шарка а след това и някакъв грип ... аз също се порових и видях че е възможно да е вследствие на вирусна инфекция ... благодаря за отговорите ще предам всичко на родителите
Прочетох,че детето преди това е прекарало тежка шарка,коя шарка?Имам нещо предвид.Моето момиче преди година се разболя от много рядка болеста,казва се синдром на Кавазаки и в началото мислеха че кара много тежка шарка.Дано не е това ,но докторите с които се консултирах тогава казаха,че тази болест се диагностира много трудно и често се случва децата да я преболедуват ,като се мисли че карат тежка шарка.
 Пиша това,защото при този синдром се получават усложнения на кръвоносните съдове,като аневризми и др.,които могат да доведат до инсулт.
 Дано не е това и детенце бързо да се оправи.Успех.

# 31
  • Враца
  • Мнения: 871
Как е детенцето....чакаме по-добри новини!  Praynig

# 32
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Здравейте отново мамчета днес по-късно ще се чуя с родителите и мога да ви кажа повече подробности
Vqqra не съм сигурна коя точно е шарката но помня,че ми казаха че я е прекарало тежко ... мисля варицела  newsm78 но не съм сигурна ...аз съм чувала за синдрома на Кавазаки но не знам почти нищо за болеста освен че е рядка ... ще предам и това благодаря ти  Grinning

# 33
  • Мнения: 5 682
Чу ли се с родителите. Има ли вести за детенцето. Дано наистина не е това, за което Vqqra е писала  Praynig

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мамчета искам да ви благодаря още веднъж за подкрепата и съветите ви   bouquet
детенцето е вече в къщи,възтановява се с много бързи темпове  Grinning ,рехабилитатор и логопед се занимават с него и с общи усилия възтановяването може да е на 100% са казали лекарите  Grinning
много се радвам и ми олекна на сърцето  Grinning
единственото което е,че лекарите не са открили какво е причинило инсулта
отново ви благодаря и ви прегръщам от сърце  Hug

# 35
  • Мнения: 4 915
УРА!  Hug
Дано никога не се повтори!

# 36
  • Мнения: 5 682
Е, това се казва наистина добра новина  Hug

# 37
  • Мнения: 3 537
Много хубава новина,наистина! Grinning

# 38
  • Враца
  • Мнения: 871
Е това вече ме зареди с енергия за много дни занапред!Господ чу молбите ни...!  PraynigТолкова много се радвам...като се сетя колко плаках...слава богу...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт