Отказват ли ви невъзможните неща?

  • 2 340
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Много неща съм започвала и съм зарязвала недовършени,оказали са се невъзможни!
Ама ако безумно много го искам - правя всичко за  да стане!И ако в този момент не става - вярвам до последно,че ще стане!

# 46
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами старая се целите които имам да са осъществими и така лека полека да ги постигна .

# 47
  • Мнения: 5 622
Какво имате предвид под невъзможни любови?

И аз това искам да питам

Нека всеки си дефинира невъзможната любов за него самия...

Защото за един едно е невъзможно, за друг друго(може би несподелената любов е невъзможна като се замисля)...


П.С. Да уточня, че темата е за възможните невъзможни неща, не за неща от сорта на "никога няма да стана президент на Америка" или подобни  Wink

# 48
  • Мнения: 2 070
Какво имате предвид под невъзможни любови?

И аз това искам да питам

Нека всеки си дефинира невъзможната любов за него самия...

Защото за един едно е невъзможно, за друг друго(може би несподелената любов е невъзможна като се замисля)...


П.С. Да уточня, че темата е за възможните невъзможни неща, не за неща от сорта на "никога няма да стана президент на Америка" или подобни  Wink

Е, с малко старание една несподелена любов може да стане споделена. Има начини да накараш човек да те забележи, да се опознаете с времето и така нататък...  Ако наистина няма никакъв интерес от негова страна може би и на жената ще и стане безинтересно в края на краищата...да се старае..

Щом уточняваш - клоня да кажа, че няма невъзможни възможни неща..  Joy   Ако си ги пожелаеш силно и се постараеш... Не говоря за любови, като цяло.

# 49
  • Мнения: 3 423
че няма невъзможни възможни неща..  Joy   
Ако си ги пожелаеш силно и се постараеш...
Аз отдавна го казах. Само невъзможните неща
са невъзможни. Всички останали са възможни.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 798
Е, така доуточнено, не ме отказват възможните невъзможни неща. Но така или иначе гледам да съм реалист и да не си губя времето, ако след внимателен прочит на ситуацията реша, че е кауза пердута.

# 51
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ами до сега не съм попадала на истински невъможни неща. Някои са били разумни, други неразумни, но до сега все стигам до където съм решила, има още няколко неща, които не съм довършила, но не ги считам за невъзможни, а за възможни за осъществяване на по-късен етап от живота  Joy

Общи условия

Активация на акаунт