Получава ли ли сте адекватна помощ от полицията и очаквате ли такава?

  • 2 024
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 111
Отзовавали са се всеки път. Много любезни са били.
А за какво беше пукотевицата?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 31
  • Мнения: 3 886
Не .И не разчитам на тях.Тъпите  и тези който нищо не става стават ченгета Tired ooooh!

# 32
  • Мнения: 843
             Не,  определено  на няколко пъти  са ми помагали в нужда..  Вече не мога да определя , дали са  дошли в необходимото време.., но пък  никой не загина./ съседска свада, която ми коства още години по съдилища, защото ПОДПИСАХ  , като свидетел/   така е и в целия свят...и не се сърдя.  Явявах се по часовник.  
      Не можем да се сърдим че има правила, които не ни изнасят./говоря за горното написано от мен !/  
     отговорът е ДА.  
  Имам и друг случай. Преди години /20/ имах кафене - ресторантче.   Наемателката ми открадна всичко... Буквално. видяхме я, повикахме полиция..., но те казаха, че сме имали договор и това си е наше правоотношение,  което си е истина. съдихме - върна.. за да съм кратка.    
  
    

# 33
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не, нищо адекватно, нито пък каквата е да загриженост за потърпевшия, важното е кой плаща пове4е!

# 34
  • Мнения: 3 211
Два пъти съм имала нужда и " Не ", не беше адекватна и своевременна намесата им.
и аз така, бих добавила и подигравателно отношение
оттогава такава вътрешна неприязън изпитвам към всички униформени, че трудно се стърпявам

# 35
  • Мнения: 2 759
Много ми стана интересно,ако може да поясниш малко Simple Smile
                   Разбира се, но поясни въпроса, моля

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Полицията е такава, каквато е и държавата. Обществото така и май не разбра каква полиция иска - силна или слаба. Когато има някакви размирици обикновено мненията са две - превишила правилата или не използвала правата. Или са били или защо не са взели по-големи мерки. Ту сме полицейска държава, ту няма полиция.

Не съм съгласна, че всички, които не са сполучили отиват в полицията.

Обаждала съм се веднъж на полицията за вдигнат шум. Отзоваха се веднага и прекратиха данданията. Доволна съм.

# 37
  • Мнения: 463
Три пъти съм опирала до тях - три пъти неадекватна реакция. Не е за разправяне...А, и за още един път се сетих - пак неадекватна реакция... Утре ще опиша

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Много ми стана интересно,ако може да поясниш малко Simple Smile
                   Разбира се, но поясни въпроса, моля
Получава ли ли сте адекватна помощ от полицията и очаквате ли такава?  кое точно да ти поясня? Ще го направя веднага.

# 39
  • Мнения: 356
и аз съм получавала адекватна помощ и то не веднъж, но все за дребни неща, а за един обир и пръста си не мръднаха.

# 40
  • Мнения: 2 759
Много ми стана интересно,ако може да поясниш малко Simple Smile
                   Разбира се, но поясни въпроса, моля
Получава ли ли сте адекватна помощ от полицията и очаквате ли такава?  кое точно да ти поясня? Ще го направя веднага.
                   Аз на това отговорих, помислих че питаш за нещо по-подробно.

# 41
# 42
  • Мнения: 356
онази вечер звънях, че едни съседи си правеха луд купон и вдигаха целия квартал на главите си,
то не бяха викове, то не бяха крясъци и ужасии, та се принудих.
и една както си крещеше изведнъж замлъкна и купона спя ........

# 43
  • Мнения: 589
А аз на кого да се обадя за това,че миналата вечер полицаи(двама) с патрулка с  пуснати лампи и сирена преследваха в 23 часа една комшийка от съседния вход,настигнаха я,когато тя си паркираше колата на обичайното място и после целият блок слуша до ранни зори разправиите им за ЛИЧНИ работи... newsm78
   Обраха ми магазина преди 10 години-нищо не направиха..А,грешка-зададоха ми тъп въпрос:"Някой да е идвал тук,да оглежда?"  hahaha?!?!?! Ами това е магазин,казвам,господин полицай,тук хората идват,за да оглеждат...
   Друг абсурд-звънят двама полицаи в къщи да връчат някаква заповед от кмета на бившият ми мъж-това по служебен въпрос.Аз им казвам-това го занесете в службата на съпруга ми,но той самият не е там в момента,в командировка е.Ние бяхме там,казват,но него го няма и никой не иска да я приеме вместо него.Тогава защо идвате тук,питам.Ами за да я връчим на Вас,нали сте му съпруга.Ама това е във връзка с работата му,казвам.Не,това е за него,и него като го няма,вие сте му съпруга и ще я приемете вие тази заповед,ако откажете-ще дойдем с две поемни лица да ви я връчим...
  Бая зор видях тогава,докато им обясня нещо,което ТЕ би трябвало да ми обясняват на мен-как и на кого се връчва нещо си чрез поемни лица... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт