Кога заведохте за пръв път децата на море?

  • 3 887
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 818
На 1г8м заведохме голямата за първи път. Не беше чак толкова страшно:) Малкия ще е на 5-6м...

# 76
  • Мнения: 5 299
На година и 2-3 месеца. Бяхме на палатка Mr. Green Беше страхотно, малката се чувстваше перфектно. Беше я страх от вълните, и не се е къпала кой знае колко.

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
То след Реза, нашите деца изглеждат като пенсионери Laughing
Голямата беше на 2г3м на първото си море. Малката проходи на плажа на Арапя - на 11м.

# 78
  • Мнения: 3 205
На година и 3 месеца. Прекарахме супер, много си игра с пясъка и водата, научи и се разви изключително много само за една седмица. Жалко, че нямахме възможност да останем по-дълго време. Догодина пак сме там  Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 61
На 2 г. и 1 м. Не се плашеше от водата, но и сам не влизаше. Заиграваше се сам на пясъка. Вече бяхме без памперс. Хранеше се с "нормална" / като за големи / храна. С две думи - вече беше голям човек , а не бебе Laughing Изкарахме си чудесно. Сега като ходим очите ми са на 8, защото сам влиза в морето. Докато го беше страх самичък да влиза - бяхме рахат.

# 80
  • София
  • Мнения: 11 711
Синът ми отиде за първи път на море на 2.7 години.А дъщеря ми на 1.1 година.

# 81
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Гласувах.
Голямото ми момче отиде за пръв път на 1г.и10м, а малкото на 3г 11м.

# 82
  • Мнения: 4 362
0-6 мес.   Тоест,първото и ходене на море беше на 2 месечна възраст  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 1 877
Каката беше на 2г. и 9м., когато я водихме за първи път - много й хареса Peace.

# 84
  • Мнения: 2 255
големия - на 2,8 г.
малкия - на 8 мес.
и с двамата не съм имала никакви проблеми  thumbsup, нито 1-вите пъти, нито след това  Peace
и те обичат морето   grinning039 като мама  Joy и ако мога бих ги водила по-често  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 731
Ще отбележим първия му рожден ден на море.

# 86
  • Мнения: 5 391
Тази година няма да ходи, вероятно догодина.

Общи условия

Активация на акаунт