Шокирана съм от детската кухня в Свиленград!!!

  • 2 781
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Леща, боб, зеле дъщеря ми яде отпреди годинката. Аз не съм капацитет, но смятам, че посочените храни са подходящи за дете на година и няколко месеца. Така че- докторът е имал предвид сигурно нещо друго newsm78

# 16
  • Мнения: 128
Мисля, че не ме разбрахте добре. Не съм против детската кухня, а въпросът е там, че готвят все едно и също. Не знам как е в големите градове, но тук в дълбоката провинция, не са толкова стриктни към храненето на децата. От нашата кухня взимат храна и за бебета от 6 месечна възраст. Аз изчаках да навърши 10 месеца. През пролетта даваха само 2-3 пъти спанак, а сега децата са предимно на леща, зелен фасул и тиквички. За това става въпрос - еднообразното меню!!! Аз по принцип съм от Пазарджик и знам, че там дават разнообразна храна. За това съм възмутена от тукашната кухня.
Готвила съм няколко пъти на дъщеря ми, но тя не иска да яде моите манджи Cry

# 17
  • Мнения: 5 468
От нашата кухня взимат храна и за бебета от 6 месечна възраст.
Аз не мога да се начудя, каква храна се взима на 6 месечните бебета от кухнята? newsm78 Малко ли каши, пюрета и адаптирани млека има за тази възраст, та на кухня трябва да яде?

В нашата кухня, детето трябваше да е навършило минимум 10 месеца, за да го запишат в кухнята. Храната беше много разнообразна, само летните месеци наблягаха повече на доматените манджи, които не бяха особено хубави. Но през останалото време, бяха превъзходни. Много съм доволна.

Дано детето на приятелката ти се оправи по-бързо. Имам някакъв спомен, че моето дете беше на около 8-9 месеца, когато му дадох банан в шишето пасиран и го изгълта с огромен кеф. И оттогава взех да му давам по-често.

Общи условия

Активация на акаунт