Частни ясли/Детска ясла "Светлина"

  • 39 868
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 161
Позволявам си да цитирам един пост от съседна тема : "Az sam bila u4itelka v Svetlina.Maiki, umolqvam Vi , ne si davaite decata tam.
Za vaprosi sam otvorena vinagi ......... "
 
 Thinking

# 31
# 32
Цитат
trqbva se znae istinata. ne mojah da promenq ni6to, kakto kazva6e edin ot tatkovcite "edna ptichka prolet ne pravi". No kogato se razchue nqkoi hora shte se pritesnqt, shte ima vaprosi, shte se prekratqt zloupotrebite za smetka na decata.

трябва се знае истината. не можах да променя нищо, както казваше един от татковците "една птичка пролет не прави". Но когато се разчуе някои хора ще се притеснят, ще има въпроси, ще се прекратят злоупотребите за сметка на децата.

------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 09:52 от Ellypr

# 33
  • София
  • Мнения: 553
Mоля ви мами, които казахте, че сте работили във Светлина или знаете нещо отрицателно за яслата в Овча Купел, да споделите с нас. Аз мисля да давам дъщеричката си там - след много проучвания бях избрала именно нея. Ако искате пишете на лични - надявам се ме разбирате, колко е важно за мен, щом става дума за детето ми.

# 34
  • София
  • Мнения: 553
tina sf i madgirl - моля Ви споделете - ако искате и на лични.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 161
Аз нямам впечатление от тази ясла , просто попаднах на това мнение и ви го цитирах. Да знаете все пак  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 553
madgirl , моля те кажи в коя тема попадна на това мнение

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
tina_sf,
моля да ми отговориш на тези въпроси, може и на лични.
В детската градина на Одрин или тази в Овча Купел си работила? Като каква?
Колко болни деца - със сополи, кашлица или с конюнктивит, температура, на антибиотик?
Каква е големината на 1 порция? Какво точно е вредното в храната?
Какво искаше и не успя да промениш?
Уведоми ли съответните органи, че има нарушения? Ако не - защо? Ако да - какво предприеха?
Предварително ти благодаря!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 161
madgirl , моля те кажи в коя тема попадна на това мнение

Ето : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155081.260

# 39
  • София
  • Мнения: 553
Madgirl - благодаря ти.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ninche, не мога да ти пратя лично съобщение, пълна ти е кутията.

# 41
  • София
  • Мнения: 553
Juana, благодаря ти за информацията - сега вече би трябвало да можеш да ми пратиш, тъй като я поразчистих малко кутията.

# 42
  • Мнения: 1 029
Включвам се в темата, тъй като градината на ул. "Одрин" ми е но много удобно място, но се притесних от написаното по-горе... В крайна сметка стана ли ясно за коя от двете ясло става въпрос?
А знаете дали записването става само в началото на учебната година или при наличие на свободни места това може да стане по всяко време?
Ще съм ви много благодарня, ако можете да ми дадете някакъв телефон за връзка и въобще всякаква актуална информация. Благодаря!  Hug

# 43
  • Мнения: 43
Включвам се в темата, тъй като градината на ул. "Одрин" ми е но много удобно място, но се притесних от написаното по-горе... В крайна сметка стана ли ясно за коя от двете ясло става въпрос?
А знаете дали записването става само в началото на учебната година или при наличие на свободни места това може да стане по всяко време?
Ще съм ви много благодарня, ако можете да ми дадете някакъв телефон за връзка и въобще всякаква актуална информация. Благодаря!  Hug

Запис за следене на темата Party
Интересувам се от същите неща като Белисима newsm78

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Записването става през цялата година, стига да има места. Телефоните ги има на сайта - www.svetlina.net
Написаното не е вярно, за по-сигурно проверих, макар и още отначало да имах съмнения относно достоверността. Naughty
Иначе въпросната учителка твърди, че е работила в Овча Купел.

Общи условия

Активация на акаунт