Рамки за снимки във ФОТОШОП - 33

  • 86 375
  • 533
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 116
Айде, критика, отворил, неотворил очи да си каже  Joy - има едно Litlle - ако правилно чета, че се слива  на места с фона. правилното е Little.
Ама дайте някакви надписи и на немски, там  шА ви разбия от критика   smile3508

# 481
  • Мнения: 458
Момичета, много ви благодаря за рамките на Виктор   bouquet. Много ми харесват. Ако може да ми ги пратите на  gstaykova@gmail.com или да ми пуснете линк от къде да си ги дръпна. Благодаря ви  Hug

# 482
  • Мнения: 179
Ето завършената пощенска картичка Simple Smile
Биляна,ще ни липсват снимките на сладуранката Малена  Heart Eyes 

# 483
  • Мнения: 985
Ето какво правих тази сутрин в 4. Mr. Green

Някой може ли да ми каже как да публикувам снимка от мултито?  Embarassed

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 12:26 от Чочка

# 484
  • Мнения: 858
milena000 много е хубава  bouquet
чочка и твоята Peace

# 485
  • Мнения: 3 050
чочка   след като имаш регистрация, влизаш в албума и избираш снимката; в дясно има share избираш то и после ти се поява: Embed: копираш това което е след него и даваш в поста си имдж и /имдж
т.е за снимка отметката
а в нея слагаш копираното-нриеш отзад до кавичките и отпред до кавичките така че да ти остане от начало до http а в края да завършва до кавичките без тях
Дано ме разбра че много на бързо обясних че две не виждам Rolling Eyes
 Hug

# 486
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
чочка   след като имаш регистрация, влизаш в албума и избираш снимката; в дясно има share избираш то и после ти се поява: Embed: копираш това което е след него и даваш в поста си имдж и /имдж
т.е за снимка отметката
а в нея слагаш копираното-нриеш отзад до кавичките и отпред до кавичките така че да ти остане от начало до http а в края да завършва до кавичките без тях
Дано ме разбра че много на бързо обясних че две не виждам Rolling Eyes
 Hug

Аз пък така правя. С десния бутон върху снимката в мулти-то, отивам на Свойства, копирам си от там адреса и после я задавам във форума... Аз съм с Опера, но предполагам, че няма да имаш проблеми и с другите... Игуанка, този начин и аз не го знаех! newsm78

# 487
  • Мнения: 985
чочка   след като имаш регистрация, влизаш в албума и избираш снимката; в дясно има share избираш то и после ти се поява: Embed: копираш това което е след него и даваш в поста си имдж и /имдж
т.е за снимка отметката
а в нея слагаш копираното-нриеш отзад до кавичките и отпред до кавичките така че да ти остане от начало до http а в края да завършва до кавичките без тях
Дано ме разбра че много на бързо обясних че две не виждам Rolling Eyes
 Hug
Немога да го направя. Sad,А Мира ти как точно го правиш?Къде са тези свойства? Embarassed

# 488
  • Мнения: 3 050
защо не можеш да го направиш  newsm78 кое точно не става?
мира по твоят начин наистина става Peace  Hug -аз преди и по моя можех да слагам-ся имам чувството че мултито откачи Crazy

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 10:13 от iguanka

# 489
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Немога да го направя. Sad,А Мира ти как точно го правиш?Къде са тези свойства? Embarassed

Може при теб да не е "Свойства", а "Пропъртис" /нямам идея как се пише на английски/, когато дадеш десен бутон, би трябвало да е последно от падащото меню... Сега ще ти го покажа в "картинки" как става!

Ето сега:
Тук е с десния бутон, отваря се това:



А ето това е адресът, който вмъкваш в таговете:



Това е! Дано се справиш...

Да, таговете [img]адресът[img]

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 10:33 от MiRa_55

# 490
  • Мнения: 985
защо не можеш да го направиш  newsm78 кое точно не става?
мира по твоят начин наистина става Peace  Hug -аз преди и по моя можех да слагам-ся имам чувството че мултито откачи Crazy
Ами уж правя всичко както ми го обясни,но не се публикува. CryНали и от двете страни трябва да изтрия до кавичките?Включително и тях ли?И какъв код [img] ли? newsm78

# 491
  • Мнения: 3 050
дано да стане както мира ти го обясни Hug

# 492
  • Мнения: 4 116
Копираш си адреса от Proprties v поста тук, маркираш го, не триеш нищо! След като е маркиран цъкан на иконката под В - нещо като картинка е , и готово.  Внимаваш да копираш целия адрес.


# 493
  • Мнения: 929
iguanka, katyadjin, MiRa55, кошничката, ani69 и всички останали - прекрасни рамки

# 494
  • Мнения: 3 050
Ted_cat  , Ilistavreva много много хубави Hug Hug
Ето и от мен за днес: (ако не разчитате надписа, ще ви го напиша-аз го измислих -какво ще кажете Embarassed)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт