Рамки за снимки във ФОТОШОП - 33

  • 86 360
  • 533
  •   1
Отговори
# 495
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
чочка аз го правя и по двата начина но на мира действието ми е по-бързо и така поствам в повечето случай  Peace при начина на мира няма кавички и директно се копира целия адрес но внимавай че на мултито са доста дълги и моге да не си го копнала целия - изтегляй до край ... и после от полето на отговора даваш на вторият ред иканата за снимка и между таговете пействаш адреса
маленна съжелявам за това което ви се е случило каквото е да е то,звучиш много тъжно ... дано всичко се оправи,Малена ще ни липсва   bouquet
бумеранг честита  и безпроблемна бременност   bouquet
игуанке наистина не се чете много но рамката и снимките на Кайо са уникални  Grinning

# 496
  • Мнения: 985
.................................................
Това е! Дано се справиш...

Да, таговете [img]адресът[img]
благодаря ти много,стана най-накрая Hug  bouquet

# 497
  • София
  • Мнения: 2 161
Ted_cat,  влюбих се във втората рамка. Simple Smile
 Елементите отстрани са четки нали??  Мноооого ми харесаха   bouquet

# 498
  • Мнения: 985
Можете ли да ми кажете от къде може да се свали фотошоп,че една моя позната го иска? Thinking

# 499
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
чочка най-добре да го изтегли от торент например замундата  Peace аз съм го теглила от там

# 500
  • Мнения: 4 116
MadGirl, благодаря! Да, четки са, наслагвала съм ги в няколко цвята, за да станат така.

# 501
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
чочка ето тук има доста версии в зависимист колко й е силен компа може да си изтегли някоя http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=photoshop& … =0&incldead=1
на компютъра от работата ползвам ФШ7 а той е доста слабичък  Peace

# 502
  • Мнения: 2 381
Всички рамки ми харесват!:)
Gabby моята можеш да си я дръпнеш от сайта ми, който е в подписа Hug
До сега нямахме интернет и ето какво направих Simple Smile

# 503
  • Мнения: 858

нещо днес не ми е ден smile3502

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 15:18 от чучулигата

# 504
  • Мнения: 1 108
Здравейте и от мен  Heart Eyes

Много хубави рамки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз днес се опитах да рамкирам няколко снимки на Хрис от раждането му,но нещо не се получи  Sick.Моля помогнете  PraynigКажете кое не ви харесва и какво да сменя  Thinking WhistlingЗащото зациклих на тази рамка  #Crazy



# 505
  • Мнения: 368
Мерси Hot Summer, изтеглих си я.Харесва ми мноооого.
Тази направих бързо,защото изплагиатствах основата от Ленаголд. Добавих само отстрани дънковите вертикални полета,защото беше квадратна основата.

# 506
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Сладък Бонбон, не смятам, че на последната рамка има нещо за променяне! Много свежа и бебешка рамка! Харесва ми!

# 507
  • Мнения: 368
Бонбонче, според мен е претрупана. Понамали елементите, а може и фона да направиш по-семпъл.Покажи резултата пак, ще ни бъде интересно.

# 508
  • Мнения: 985
чочка ето тук има доста версии в зависимист колко й е силен компа може да си изтегли някоя http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=photoshop& … =0&incldead=1
на компютъра от работата ползвам ФШ7 а той е доста слабичък  Peace
Мерси много  bouquet

# 509
  • Мнения: 128
Намерих една невероятна рамка в руски сайт и не се стърпях да си е открадна Laughing
Точно такава ми трябваше

http://veselahr.multiply.com/photos/photo/1/39

Общи условия

Активация на акаунт