Дайте идейка за балкан?

  • 5 300
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 689
А аз вече резервирах в Боголонта в Априлци, дано да си изкараме добре.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 979
ами басейна ...3 м, надуваем...зависи колко е малък дребосъка. а за ресторанти- има в околността,да, но ние предпо4итаме да си се храним там, естествено.

А този, който е на 3 км от селището виждала си ли? Не че ми е много зор за басейн, и надуваем ми върши работа да се намокря Simple Smile, ама ей така да съм подготвена. Иначе като се познавам какви сме най-вероятно и ние там ще се храним, все пак сме на почивка...трябва да се мързелува.

# 32
  • Мнения: 13 512
на 3 км. е басейна на х-л Панорама. Голям, хубав, но...пренаселен събота и неделя ми се струва. Има си шезлонги...хубав е. Но си  мисля, че басейнът ще е последното, което ще ви влече там. Обезателно заведете детето в Природонучния музей в Черни осъм, до Троянския  манастир- има препарирани  глигани, мечки, елени, сърни, запис на птички в гората...много хубаво е направен. Десетки видове птици, бозайници. 

# 33
  • София
  • Мнения: 9 979
Записвам си Simple Smile, мерси!
Познаваш ли се със собственика, много приятен ми се стори, даже каза че е излишно да пращаме капаро...макар че първоначално искаше да преведем известна сума.

# 34
  • Мнения: 13 512
Записвам си Simple Smile, мерси!
Познаваш ли се със собственика, много приятен ми се стори, даже каза че е излишно да пращаме капаро...макар че първоначално искаше да преведем известна сума.
Да, познавам се. Много приятни хора.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 724
ХМмммм..искаме с мЪжото на балкан да идем ,ама не сме се спря ли някаде конкретно.Хем искаме да е хубаво ,хем да е и с нормални цени!!!(Сега под нормални имам предвит на нощувка по 20-тина лева на човек)
Колко вили съм разгледала в интернет и пак на нищо не се спрях ако някой от вас е бил на някое привлекателно местенце подходящо за почивка само за двама да обади каде се намира.Всякакви оферти приемам .Въпреки ,че по сме навити за балканче Grinning Mr. Green
Ще се надявам все някой да драсне ,че скоро да се заминава ..то лятото избЕга Mr. Green
Мерси предварително на мамите и бъдещи такива за помоща!!!  bouquet  bouquet

[/quote

ПИШЕ СЕ ПРЕДВИД и НЯКЪДЕ, както и помощТа се членува по този начин.
Цени под 20 лева не са нормални, а ниски, дори са планина или т.н. селски туризъм. Съветът ми е да се огледаш за хижа, щом като ще сте само двама и няма да си ангажирана с условия за дете. Приятна почивка!

# 36
  • Мнения: 952
Днес се върнахме от Жеравна. Там цари такова спокойствие и тишина все едно времето е спряло. Който иска да избяга от големия град там е мястото Peace

Общи условия

Активация на акаунт