Едно младо семейство има нужда от помощ...

  • 27 401
  • 389
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 222
Мили момичета, поздравления! Това, което правите, е прекрасно! Искрено се радвам, че има толкова отзивчиви, находчиви и организирани хора като вас!
Мисля, че мога да намеря креватче за бебчето на Ирина, но със сигурност ще знам до няколко дни. Чух се с нея, чувства се добре, разбрах, че терминът и е в началото на август, така че имаме още време. Молбата ми е - не бързайте да купувате креватче (защото и това се появи като идея, в случай, че не можем да намерим). Аз ще пиша тук (до края на тази седмица) дали и кога можем да и изпратим креватче - просто да не се дублираме.
Благодаря ви, че ви има и не губете този дух!

# 61
  • Мнения: 4 195
Мили момичета, поздравления! Това, което правите, е прекрасно! Искрено се радвам, че има толкова отзивчиви, находчиви и организирани хора като вас!
Мисля, че мога да намеря креватче за бебчето на Ирина, но със сигурност ще знам до няколко дни. Чух се с нея, чувства се добре, разбрах, че терминът и е в началото на август, така че имаме още време. Молбата ми е - не бързайте да купувате креватче (защото и това се появи като идея, в случай, че не можем да намерим). Аз ще пиша тук (до края на тази седмица) дали и кога можем да и изпратим креватче - просто да не се дублираме.
Благодаря ви, че ви има и не губете този дух!
Hug

# 62
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мили момичета, поздравления! Това, което правите, е прекрасно! Искрено се радвам, че има толкова отзивчиви, находчиви и организирани хора като вас!
Мисля, че мога да намеря креватче за бебчето на Ирина, но със сигурност ще знам до няколко дни. Чух се с нея, чувства се добре, разбрах, че терминът и е в началото на август, така че имаме още време. Молбата ми е - не бързайте да купувате креватче (защото и това се появи като идея, в случай, че не можем да намерим). Аз ще пиша тук (до края на тази седмица) дали и кога можем да и изпратим креватче - просто да не се дублираме.
Благодаря ви, че ви има и не губете този дух!
Жива и здрава да си. Hug
А ако се стигне до покупка,най-вероятно ще гледаме да търсим нещо по евтиничко. newsm78 155 лв.мисля,че е доста. newsm78
Днес звънях на директорката на едната градина,за съжаление не успях да я открия.Утре ще пробвам пак и ще пиша,като се свържа и питам за всекси случай дали не биха ни дали някое излишно креватче.
До Ямбол днес няма да имам възможност да ида,най вероятно утре,ако пак успеия да се вредя с колата,че в тия жеги не ми се тътри по маршруткшите детето.

# 63
  • Мнения: 255
Мога да дам следните неща по списъка: мокри кърпички, четка за коса, саб симлекс за колики, подложки за гърди 8 бр, прах Тео бебе. Nikala може ли утре да ти ги донеса на удобно за теб място, да ги пуснеш с количката. Ще ти пиша и на лични.

# 64
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мога да дам следните неща по списъка: мокри кърпички, четка за коса, саб симлекс за колики, подложки за гърди 8 бр, прах Тео бебе. Nikala може ли утре да ти ги донеса на удобно за теб място, да ги пуснеш с количката. Ще ти пиша и на лични.
Благодарности за което. HugНека Чут чут,коригира,когато има възможност списъка по горе,да видим какво остава още.Аз също ще се включа във покупките,но по късно ще кажа със какво.

# 65
Здравейте!!!!!безкрайно съм ви благодарен за това което правите,вие сте страхотни хора,не вярвах,че има такива хора!!!!!
а за куриерската служба,открих една-Еконт гр.Елхово ул.Търговска 58 тел:88268 моб:0885 677 526.
отново ви благодаря!!!!

# 66
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Освен Еконт представители или доставки имат и Спийди, Интерлогистика, Интайм, Европът и Спридер  Peace

# 67
  • Мнения: 24
Здравейте!
  За сега намеренията ми са утре да изпратя количката. Нека Ирина или Дидо кажат кога ще им удобно да я вземат: първият автобус тръгва от София в 10 ч. и пристига около 15 ч., а вторият е в 16 ч. и пристига в Елхово около 21 ч.
За днес очаквам съпругът на AvrorA да ми донесе и техните подаръци.
          Хубав ден ви желая

# 68
  • София
  • Мнения: 3 648
Една приятелка си даваше кошарата при едно предишно събиране на обзавеждане за бебе, но не се стигна до нея! Дървена е от старите легла, в които ние сме отгледани! Лошото е, че до края на месеца я няма в София!

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 17:19 от Вени*

# 69
  • Мнения: 4 195
момичета натоварено мие днес и влизам набързо, ще опиша кой какво или довечреа или по късно, извинявам се Embarassed

# 70
  • Мнения: 255
Предадох нещата на Nikala, добавих и бебешки сапун. Момичета, не бързайте да купувате легло. Може още малко да изчакаме да излезе нещо без пари. Ако се наложи първият месец не е проблем бебето да спи и в количката.

# 71
  • Мнения: 24
Получих съобщение от Дидо, че ще му е удобен вечерният автобус. Тъй че утре със сигурност изпращаме багажа  bouquet

# 72
  • Мнения: 532
Разполагаме с детско креватче, използвано е не само за едно бебе. Правено е по поръчка и не може да се разглобява. Където и да сме се местили, сме си го носили сглобено. Достатъчно е голямо за дете до 6 години. Има две големи чекмеджета, в момента е боядисано в бяло. Живеем във Велико Търновски регион. Често пътуваме до Бургас, мога и да се наема да го закарам до Елхово, само не разбрах кога е термина.

# 73
  • Мнения: 4 195
Разполагаме с детско креватче, използвано е не само за едно бебе. Правено е по поръчка и не може да се разглобява. Където и да сме се местили, сме си го носили сглобено. Достатъчно е голямо за дете до 6 години. Има две големи чекмеджета, в момента е боядисано в бяло. Живеем във Велико Търновски регион. Често пътуваме до Бургас, мога и да се наема да го закарам до Елхово, само не разбрах кога е термина.
това е страхотно, термина е 12 август - тоест близо месец, ще можете ли да сеорганизирате Praynig Praynig

# 74
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Аз мога да дам количка, която за съжаление не е от най здравите  Confused
Щивчето където подпира когато се вдигне облегалката е счупено и аз си го връзвах, та ако решите...

Или пък ако искате и естествено можете всеки да даде по 2лв образно казано/виждам, че не сме малко/, може да се купи съвсем нова или поне здрава Peace

Общи условия

Активация на акаунт