Мъжете и колите им

  • 4 832
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 172
Не винаги човекът със стара кола е неспособен да  издържа семейство. Кой каква кола кара е въпрос на лични приоритети и възможности. Нелогично (за мен поне) е мъж да изплаща / да притежава супер скъпа кола и да живее мизерно, в мизерен квартал или в мизерна квартира. Такива са ми жалки, само като си помисля, че 10 години ще работят само за колата си. И кви мацки, кво семейство?
Не мога да отрека, че заглеждам собствениците/шофьорите на хубави коли. Правят ми впечатление, особено ако карат кола с марка като моята - интересно ми става какъв човек кара такава кола, изграждам си някакви хипотези какво ли работи този човек според визията му и облеклото му и т.н... Но не съм си избирала съпруга по автомобила му (когато се запознахме, той още нямаше книжка, нито пък кола).

# 61
  • Мнения: 185
Аудитата,Ситроените и Фолксвагените
Това може би е критерий за престиж  Laughing
newsm78 newsm78 newsm78Знам ли го кво е Rolling Eyes

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят съпруг караше раздрънкания москвич на баща си.
След това си купи лада, после опел, а сега кара нова кола.

Изложеното съждение не важи за моята логика.
Почти няма общо състоянието на един мъж с колата му.
Познавам много мъже с добри финанси, но карат трошки. Влагат си парите в друго, например в жените си, а това е по-важно.

# 63
  • Мнения: 3 835
Няма да спя с колата. Mr. Green

Сериозно, материалното състояние не влияе в/у мнението ми за даден човек.

# 64
  • Мнения: 1 172
Сериозно, материалното състояние не влияе в/у мнението ми за даден човек.

За себе си пък бих казала, че материалното състояние на човека много ще повлияе на сериозността на връзката ни. Не мога да се обвържа с някой, който е постигнал значително по-малко от мен. Това означава, че или този мъж ще е някакъв неинициативен, или ще е много комплексиран от положението си във връзката ни.

Но материалното състояние на един мъж не винаги отговаря на класа на колата му, колко нова е тя и колко скъпа е.

# 65
  • Мнения: 3 835
Сериозно, материалното състояние не влияе в/у мнението ми за даден човек.

За себе си пък бих казала, че материалното състояние на човека много ще повлияе на сериозността на връзката ни. Не мога да се обвържа с някой, който е постигнал значително по-малко от мен. Това означава, че или този мъж ще е някакъв неинициативен, или ще е много комплексиран от положението си във връзката ни.

Но материалното състояние на един мъж не винаги отговаря на класа на колата му, колко нова е тя и колко скъпа е.

Естествено, всеки сам си избира приоритетите. Когато се запознах с мъжа ми, аз бях значително по-добре материално от него. Много по-добре. Той нямаше нищо, имам предвид материално. Как можеш да обичаш някой, заради парите които има, или колите, или каквото и да е там? Времето показа, че съм направила правилния избор. Мъжът ми се доказа и успя в живота.

# 66
  • Мнения: 185
Може и да не преуспее и пак да е правилният мъж,щом ме прави щастлива Crazy

# 67
  • Мнения: 3 835
Може и да не преуспее и пак да е правилният мъж,щом ме прави щастлива Crazy

Да де, и аз това исках да кажа. Въпреки, че не можем да бъдем прекалени идеалисти, парите имат значение. Липсата им е в състояние да помрачи и най-голямата любов. Аз не търсех мъж с пари, търсех силен и умен мъж, другото идва с времето.

# 68
  • Мнения: 2 495
Например запознавате се в бара с готин мъж. Всичко е хубаво като си говорите и той ви е много симпатичен и вие изпитвате интерес към него. Обаче като излизате навън виждате че той кара раздрънкана 20 год. Лада. Този факт ще промени ли мнението ви за него.
Точно такава беше и моята история, когато се запознахме...с тази разлика че той караше тогава Жигули JoyМного го беше срам горкия, а аз се радвах че вече няма да ходя пеша Mr. GreenНе ми се промени мнението...вече 4 години Peace

# 69
  • Мнения: 2 495
Да де...пропуснах да кажа че вече не кара въпросното Жигули, ама май така го написах че да останете с впечатлението, че още си джитка с него Joy

# 70
  • Мнения: 185
Да де...пропуснах да кажа че вече не кара въпросното Жигули, ама май така го написах че да останете с впечатлението, че още си джитка с него Joy
И да го кара кво,нали ти е кеф с него/мъжа де/ Grinning

# 71
  • Мнения: 3 835
Да де...пропуснах да кажа че вече не кара въпросното Жигули, ама май така го написах че да останете с впечатлението, че още си джитка с него Joy

 Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 495
Да де...пропуснах да кажа че вече не кара въпросното Жигули, ама май така го написах че да останете с впечатлението, че още си джитка с него Joy

 Mr. Green
Дааам...двете бири ми се отразиха зле Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 569
Имам познат, който сваляше една мацка в дискотеката. Зрибяваше я здраво. Станало дума за колата му. "BMW имам, а , у ...".  Идва време да за тръгване, излизат навън и оня почва да се прави, че някой му е откраднал колата, паяци, едно, второ, трето....
Направи се на пълен палячо, изобщо не притежаваше кола  Joy

# 74
  • Мнения: 185
А жената остана ли с него Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт