Мъжете и колите им

  • 4 800
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 172
Да де...пропуснах да кажа че вече не кара въпросното Жигули, ама май така го написах че да останете с впечатлението, че още си джитка с него Joy
За теб разбрахме, че не си си променила мнението за него. Я сподели за другите жени. Заглеждат ли го повече, като е сменил старата кола? Нали това е същинския въпрос в темата Wink
Имам познат, който сваляше една мацка в дискотеката. Зрибяваше я здраво. Станало дума за колата му. "BMW имам, а , у ...".  Идва време да за тръгване, излизат навън и оня почва да се прави, че някой му е откраднал колата, паяци, едно, второ, трето....
Направи се на пълен палячо, изобщо не притежаваше кола  Joy

А пък аз имам познат, който дава  около 60 % от приходите си (според неговите изказвания) за  да изплаща доста скъпа за неговия джоб кола и ще я плаща още 2 години.  Става въпрос за кола втора употреба, по която хвърчат и не малко пари за поддръжка и ремонти. Човекът пък вярва, че колата е визитната му картичка пред мацките. Хора всякакви, бих казала. Дано поне да има желания успех сред жените, та да си струват тези инвестиции Wink

# 76
  • Мнения: 212
Абе жени има всякакви. Има и такива за които колата е много важна. Не случайно има приказка, че "хубавите коли си вървели с гаждетата". Не вярвам да има жена на която не й е кеф да слиза от готина и скъпа кола.

# 77
  • Мнения: 185
Да,няма такава,но ще и  е още по-кеф,ако обича и шофъора Grinning

# 78
  • Мнения: 212
Да,няма такава,но ще и  е още по-кеф,ако обича и шофъора Grinning
Е ти пък сега ... и шофьора да обичала. Тя стана хептен сложна.
Една колежка, сега се сещам, обича да казва по повод на колите и жените - "По-добре плачеща на задната седалка на Мерцедес, отколкото усмихната на предната седалка на Трабантче"  Grinning

# 79
  • France
  • Мнения: 726
Моето мнение е, че 1/10 от дохода се полага за кола (без автокаско и т.н.). Всичко останало е гъзария и парвенющина.
Е, ако си продал имот, спечелил от тотото, може да си позволиш "нещо по-така".
Ако годишният ми доход е 500хил., веднага си купувам Ягуар или як джип, тунинг.
Ако получавам над 1млн., то тогава си поръчвам hot rod.
А ако е над 10млн- яхтааааааааааааа

# 80
  • Мнения: 3 835
Абе жени има всякакви. Има и такива за които колата е много важна. Не случайно има приказка, че "хубавите коли си вървели с гаждетата". Не вярвам да има жена на която не й е кеф да слиза от готина и скъпа кола.

А, то няма лошо, ма нали трябва и да живееш със собственика й, евентуално. Ако пък ти е любовник, трябва да спиш с него, колкото и да слизаш и да се качваш от тая кола, надали ще ти стане по-хубаво в леглото. Mr. Green Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 2 792
Как ви се струва това съждение? Логично ли е?
После ще ви кажа и защо ми хрумна този въпрос Simple Smile
Не е логично да се представяш на 37 когато нямаш и 20, просто си личи, колкото и да се само заблуждаваш, ако те кефи наклона на мисълта, в който си поел не виждам защо ти е нужно да пускаш такива теми. Тъпо е да седиш в образ и да търсиш мнение не се получава някак.

# 82
  • Мнения: 3 569
А жената остана ли с него Joy

Тя беше от тия еднодневките.

# 83
  • Мнения: 185
Аха пИпИруда няква Mr. Green

# 84
  • Мнения: 3 569

Волна   Mr. Green

# 85
  • Мнения: 185
Не им е лошо на тях,летят си от цвят на цвят и хич не им пука Laughing

# 86
  • Мнения: 3 569
Не им е лошо на тях,летят си от цвят на цвят и хич не им пука Laughing

Ми стани и ти такава  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 185

Ми стани и ти такава  Mr. Green
Обезателно,в другия живот Mr. Green

# 88
  • Мнения: 413
След време всички  момиченца ще разберът, че колата няма никакво значение в семейния живот, само единственно като средство което улеснява живот ни. И, че има много по-важни неща за едно семейство - любящ съпруг,уважение, умни деца, апартамент който е достатъчен за семейството, а не боксониерка, колата е някъде накрая в редицата.
   Тук в Австрия всеки кара нова кола, не като бракмите в България, докарани с автовози от автоморгите на Австрия.  Така, че не прави впечатление кой каква кола кара, ценностите са други-не колата.

# 89
  • Мнения: 1 230
Тази тема се оказа поучителна, само дето мъжете не влизат тук  Mr. Green жалко, можеше да се просветят и да поспестят  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт