Може ли да съм бременна?

  • 7 079
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 422
Завиждам ти за биволското търпение Wink аз до сега да бях направила кръвен. Защо ще ходиш при личния.? Отиваш в първата часна лаборатория ще стане по бързо Peace

# 46
  • Мнения: 1 209
Завиждам ти за биволското търпение Wink аз до сега да бях направила кръвен. Защо ще ходиш при личния.? Отиваш в първата часна лаборатория ще стане по бързо Peace

 Peace Peace Peace

# 47
  • Мнения: 599
Завиждам ти за биволското търпение Wink аз до сега да бях направила кръвен. Защо ще ходиш при личния.? Отиваш в първата часна лаборатория ще стане по бързо Peace

За търпението чак и аз се учудвам от себе си в конкретната ситуация.Ще изчакам до понеделник.

# 48
  • Мнения: 2 422
ОК. Ще стискам палци да го има бебецето. Praynig Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 165
Кой ден ти е днес от предполагаемата ову или кой ден закъснение?  Rolling Eyes Наистина, защо ходиш на преглед преди да си пуснала кръвен тест?  newsm78 На узи се вижда понякога чак след 22-23 ден на предполагаемото оплождане. Успех, кураж и късмет! И пиши!

# 50
  • Мнения: 599
Кой ден ти е днес от предполагаемата ову или кой ден закъснение?  Rolling Eyes Наистина, защо ходиш на преглед преди да си пуснала кръвен тест?  newsm78 На узи се вижда понякога чак след 22-23 ден на предполагаемото оплождане. Успех, кураж и късмет! И пиши!

Вече 10 дни ми закъснява

# 51
  • Мнения: 1 572
при 10ти ден закъснение не винаги се вижда ембриона.  При мен го видяха по-късно ... та обиколих няколко лекари от нетърпение .... другите все нищо не виждаха.
Успех мила  Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 599
при 10ти ден закъснение не винаги се вижда ембриона. 

Дано да е така PraynigТази сутрин си мерих БТ и е 37,00.Може ли това да е някакъв показател за бременност?

# 53
  • Мнения: 286
Определено повишената БТ е добър знак. Дано още утре видиш нещо хубаво на ехографа.   Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 422
УСПЕХ УТРЕ newsm17

# 55
  • Мнения: 553
Завиждам ти за биволското търпение Wink аз до сега да бях направила кръвен. Защо ще ходиш при личния.? Отиваш в първата часна лаборатория ще стане по бързо Peace

За търпението чак и аз се учудвам от себе си в конкретната ситуация.Ще изчакам до понеделник.
Кръвният тест така или иначе не се поема от касата, не ти е нужен личният лекар да ти го назначи. Стискам палци днес да се види бебче  Praynig Praynig Praynig Ако ли не - отивай в първата лаборатория и искай да ти пуснат бета-ЧХГ (така се казва кръвният тест). Той по принцип се води туморен маркер, да не се стряскаш ако ти го кажат. Важното е да ти го направят, а за какво ти е, лабораторията не я касае.

# 56
  • Мнения: 599
Направих си кръвен тест.Разбрах,че не го поема здравната каса,но голям зор видях докато намеря лаборатория,в която да правят такова изследване.В "Манус Вита"една лаборантка ме гледа като извънземно-установяване на бременност ставало само тест лентичка.Щях да я хвана за гушата,както ми е накипяло вече и тя ми се репчи насреща #2gunfireОтидох в "Еквита",там пък не изследват такъв хормон,случайно видях една лаборатория до онкологията,та там ми взеха кръв и резултата ще е готов в 17ч.Като го взема ще ви пиша.

# 57
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Виждам, че си от Варна. Ако друг път ти се наложи да правиш такъв тест: http://www.laborexpres.com/
 Може да си провериш резултатите по интернет, много е удобно, защото си спестяваш едно разкарване.
 Дано обаче да има положителен резултат още днес. Успех! Hug

# 58
  • Мнения: 1 209
Дано обаче да има положителен резултат още днес. Успех! Hug
Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 553
 Praynig Praynig Praynig да е положителен теста

Общи условия

Активация на акаунт