Може ли да съм бременна?

  • 7 089
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20
Здравейте!
Ами какво става...вчера си направих втори тест и какво видях.... EFP и много хубава втора черта /за разлика от първия тест/.
Не мога да ви опиша как се почувствах,колко бях щастлива newsm03
Още не смея да кажа на никого,знаем само с мъжа ми,защото ме е страх да не се похвалим и да стане някоя беля Sad
А представете си как се пази такава "тайна" при положение че чакаш този щастлив момент близо 4 години,иска ми се да кажа на целия свят Wink
Но ще изчакам до утре,ще ходя при док да ме гледа на ехограф и да каже какво е точно положението.Въпреки че видях двете чертички, още не смея да се зарадвам истински,толкова време мъки и сега си мислиш,че е някакъв сън...
Стискайте палци за утре Praynig
А на всички вас желая скоро да се похвалите с EFP
Целувам ви Hug  bouquet

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито,миличка!Чакането ви е възнаградено.Сега ти пожелавам лека бременност и трепетно очакване на малкото човече!

# 92
Най вероятно си бременна.Най добре направи тест.Дано Grinning да си.Късмет.Пиши за резултата.

# 93
много се радвам за теб!Пази се много!И аз съм с ендометриоза и на дуфастон.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 381
mgold , честито миличка!
Пожелавам ти лека бременност!

# 95
  • Мнения: 84
mgold,  радвам се за теб, не смея да изразя повече емоции. Hug Дано няма проблеми за напред, стискам палци, късмет и ти пожелавам едни щастливи 9 месеца   bouquet

# 96
  • Мнения: 20
Мили момичета,пожелавам на всички да се случи това,което се случва на мен в момента Hug!!
Ходих на преглед,преди малко се връщам.На видеозона се виждат 2 МНОООГО малки точици,загнездени в матката,едната е малко по-голяма от другата.Било още много рано да се каже какво е точно положението,но засега изглежда нормално,99 % е сигурно,че съм бременна  love001,но още се притеснявам да не е за кратко Cry...
Продължавам да пия Дуфастон 2x1 и фолиева киселина x1 на ден.Наистина ви казвам,още не мога да се зарадвам "с пълен глас" и да викам от щастие.Но...кой знае,може би другата седмица вече ще може да се каже 100% и ще има черпня smile3508
Стискайте ми палци Praynig!
Обичам ви и се моля както за мен,така и за всички вас с надежда скоро да видите  EFP, а после да гушкате едно сладко бебче Peace!
Успех!

# 97
  • Мнения: 218
Едно голямо честито Hug
  bouquet

# 98
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Честито, мила!  Hug

# 99
Честито и безпроблемна бременност!  bouquet

# 100
  • Мнения: 20
Благодаря ви МНОГО!Надявам се скоро да се разпиша в подфорума на бременните и майките от проблемното Wink и на чакащите Бебо през Април 2008
Hug  bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 36 047
mgold Честито и от мен! Grinning  bouquet
Лека бременност

# 102
  • Мнения: 2 422
Честито и от мен mgold

# 103
  • Мнения: 20
Много ви благодаря момичета,от все сърце за пожеланията Hug!Желая същото и на вас.НО се притеснявам и не мога истински да се зарадвам.Все се притеснявам да не стане нещо и другата седмица като отида пак на преглед,докторът да не каже,че е било фалшива тревога и че няма нищо Cry...Ще умра.
Вие мислите ли,че съм бременна и че всичко е нормално.?Защо доктора не потвърди 100%,че съм бременна,не ми определи дата на термина,нищо не каза освен,че има 2 малки "точици" и е още много рано да се каже точно?Защо така,притеснявам се,може ли нещо да стане?Кажете ми при вас как е било,ако има сред вас вече бременни BlushТрябва ли да се притеснявам наистина?Продължавам да пия Дуфастон и фолиева киселина по предписание на доктора,имам леки болки в областта на яйчниците,гърдите са ми много уголемени,но не така болезнени,както бяха,не ми се ходи толкова често по малка нужда вече,а до преди 2-3 дни ходех през половин час,не ми се яде толкова,даже леко се отвращавам при вида на храна...
Не знам какво да си мисля.Моля ви,ако можете,споделете вашия опит и как е било при вас в началото и малко след това,кога гинекологът ви потвърди 100% и че не само "точица"вашето бебче???
Благодаря ви предварително и ви прегръщам Hug  bouquet

# 104
skupi priateli,mnogo mi e tejko da spodelja..No sega se pristrashih.ot blizo 2 godini se opitvam da zabremeneja i vse ne stava.Sega moje bi se nadjavam kato mnogo ot vas da sum.Ispitvam bolka nisko dolu v dqsno ,gurdite me boliat,no imam oshte 1 sedmica do M.Strahuvam se 4e pak shte doide...
A zashto ne stava, sled tolkova mnogo bebepravene neznaja.lekarite kazvat ,4e sum zdrava.Ohhh kajete mi che ima shans.Dano ima 2 4erti4ki...Edin den shte vi spodelq druga istoria,javno ne sum mnogo smela sega!
Uspeh na vsi4ki!

Общи условия

Активация на акаунт