Да ги съдя ли...?

  • 2 721
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 843
Съди ги. Поне подай иск. Една птичка пролет не прави, но дано да станат повече. Аз си признавам, че Неам нерви. Но докато всеки така реагира, пролет няма да има.

 Е, това и за говоря.  Съди ги.  Една птичка пролет не прави .., но пък ако няма първа птичка...  няма и пролет.. по дефолт. Нъл тъй.
    поне опитай.  Ще разместиш тухличките от Стената на Бюрократизираните -можещи -и- имащи всичко.  пък и ще дадеш смелост на тези след теб.  Непрекъснато го пиша.  Аз успях.. не  защото е случайно,  а защото опитах.  От първите птички съм.  Стреляна.

# 31
  • Мнения: 2 759
                    И все пак, за какво да ги съдя? Че им се е повредила вратата?

# 32
  • France
  • Мнения: 726
Би трябвало да има камера, която фиксира удара от вратата върху мен. Ако има, ще се види как "пенсионера" я оглежда след второто ми напомняне, че ако някоя стара жена я удари вратата ще си счупи ръката.
Вярно, че съдилищата не работят. Но ще се консултирам с адвокат.
Който има идеи, да ги сподели.
Боли ме, изтръпнала е, пиша с един пръст.
Ще си сипя още един джин-тоник Laughing

# 33
  • France
  • Мнения: 726
А кой ще ми изплати моралното обещтетение, че не мога да шофирам до морето??????????????????????

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Моето мнение е раздвоено, но определено клоня към това да си търсиш правата. Бавно, но славно трябва да заживеем в страна, в която всеки да си носи отговорността дори за това, че е издухал цигарен дим в лицето на някого ( колкото и да е намек за нещо).

# 35
  • Мнения: 1 172
Консултирай се с адвокат.
Не е задължително да има съдебни дела, може да се споразумеете и извън съда. Но все пак трябва да си наясно какви права имаш и какво можеш да докажеш, за да си наясно и какъв компромис можеш да направиш, ако се стигне до договорка м/у теб и компанията.
Ако нямаш никакви шансове да ги осъдиш, можеш пак да изискаш среща с управителя и да го предупредиш, че ще раздухаш случая по медиите.

# 36
  • Мнения: 920
А кой ще ми изплати моралното обещтетение, че не мога да шофирам до морето??????????????????????

Няма да изплатя, но ти предлагам вариант - аз ще шофирам. Живи и здрави  ръчички.

# 37
  • Мнения: 4 585



Правиха ли ти рентгенова снимка?
Да няма счупена или спукана кост.
Медицинското от съдебен лекар ли е?

# 38
  • Мнения: 4 585




Мадам Гоца си е охлузвала колата. Днес спомена. Аз не съм.
Предлагам същата оферта плюс мазане с голям Ку фактор.

# 39
  • Мнения: 1 187
Лиглаако нямаш счупване или поне пукване на костта,най-много да зарадваш някой адвокат,защото това е загубено дело.  Naughty

Ако нямаш никакви шансове да ги осъдиш, можеш пак да изискаш среща с управителя и да го предупредиш, че ще раздухаш случая по медиите.

 Joy Joy hahaha Това пък  е такава смешка-дали пък да не сложат на първа страница заглавие"Жена си навехна ръката на входа на сграда" Ох,ще ме уморите...  hahaha

# 40
  • Мнения: 920




Мадам Гоца си е охлузвала колата. Днес спомена. Аз не съм.
Предлагам същата оферта плюс мазане с голям Ку фактор.

Не тъй е срам. Винаги ще ме надскочиш. А за мазането..Много си напред.

# 41
  • Мнения: 1 187
Aко нямаш счупване или поне пукване на костта,най-много да зарадваш някой адвокат,защото това е загубено дело.  Naughty

Ако нямаш никакви шансове да ги осъдиш, можеш пак да изискаш среща с управителя и да го предупредиш, че ще раздухаш случая по медиите.

 Joy Joy hahaha Това пък  е такава смешка-дали  да не сложат на първа страница заглавие"Жена си навехна ръката на входа на сграда" Ох,ще ме уморите...  hahaha

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 23:30 от БОДЛИВКА

# 42
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Би трябвало да има камера, която фиксира удара от вратата върху мен. Ако има, ще се види как "пенсионера" я оглежда след второто ми напомняне, че ако някоя стара жена я удари вратата ще си счупи ръката.
Вярно, че съдилищата не работят. Но ще се консултирам с адвокат.
Който има идеи, да ги сподели.
Боли ме, изтръпнала е, пиша с един пръст.
Ще си сипя още един джин-тоник Laughing
Смело напред- Съди ги!
Докато всички си седим и чоплим ноктите няма да станем Америка ( ако това е наи-удачния избор)
Консултираи се с адвокат, пратете им едно писъмце как на тази и тази дата бла бла вратата те удари и ти потърси утеха в портиера а  тои те нагруби вместо да ти помогне.Много си  наранена - не само физически както медицинското показва, но и психически заради това че не не можеш пълноценно да се насладиш на  лятната си почивка- пиши че ще подведеш съдебно дело за нанесени щети.Абе адвоката ( ако е добър) ще знае как да го напише.
Тази врата  е "health and safety hazzard" и  на твое място е можело да бъде дете, което да се нарани по-сериозно или възрастен човек( с техните чупливи кости колко му е ) #Crazy
хаиде чакаме  новини.
Вили

# 43
  • France
  • Мнения: 726
Имам, цитирам: "Кръвонасядане на дясната мишница, контузия на делтовидния мускял на мишницата",..." Синкаво червено безформено кръвонасядане с неясни очертания и размер 3/3"

# 44
  • Мнения: 2 792
 Пусни едно оплакване в самата фирма, най-добре е да се консултираш с юрист, наблягаш на временната нетрудоспособност причинена ти от травмата и последвалите загуби, съдът е последна инстанция при подобни спорове, не първа. Сериозно погледнато не е зле да ги по стреснеш заради разваления механизъм, къде по-големи бели могат да станат.

Общи условия

Активация на акаунт