Обичате ли да се гримирате-5 част

  • 19 763
  • 524
  •   1
Отговори
# 45
Чакам на Бомбата снимките и аз,Зори не се подстригвай де изглеждаш супер с тази прическа.Аз не съм се гримирала от 3 дена,ходя като зомби,щото детенце ми е болно и много се притеснявам smile3518

# 46
  • Мнения: 1 668
Чакам на Бомбата снимките и аз,Зори не се подстригвай де изглеждаш супер с тази прическа.Аз не съм се гримирала от 3 дена,ходя като зомби,щото детенце ми е болно и много се притеснявам smile3518

стискам палци да ви мине и всичко да е наред и ще е сигурна съм, давам ти една топла Hug

# 47
  • Мнения: 2 897
Кармен,дано да се оправи детенцето скоро,стискам палци fingerscrossed fingerscrossed

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Мацки, какво ще кажете този път като има 9 учаснички да се гласува за три... предния път бяхме 6 и се гласуваше за 2, сега е логично да има 3 гласа според мен Rolling Eyes

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Максимално за три, нали? Надявам се не задължително. Мотива ми за този въпрос е, че няма да е честно, ще се размият гласовете.

P.S Всъщност как и къде се гласува? Не видях опция в последния конкурс.  newsm78

# 50
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами точно това е целта... да се размият гласовете - все пак вкусове разни. Ще се направи който иска да гласува и за един, но много от гласуващите обикновенно си имат по няколко фаворита.

# 51
Ще пуснат анкета когато свърши срока за качването на снимките и там ще се гласува.Може да се гласува за три,но не е задължително.Можеш да гласуваш само за една,ако искаш.

# 52
Бре девойки, чета, чета, гледам и се чудя. Тук сте се събрали да си просите комплименти ли, да се правите на красиви ли, да си вдигате самочувствието ли или да се гримирате? Конкурсите за грим ли са ви или за Photoshop. Ей valkata_78 Карчева  Бе тва ващто не е корекция ами вие направо с "голямата баданарка" мажете върху снимките и после  - конкурс за грим, какъв грим може да ти скрие бузите бе Кар4ева- никакъв само Photoshop, Valka, я се погледни на снимката от конкурса тази черна сянка в бялото на окото над долния клепач не ми казвай че е грим щото в бързината си излязла от контура и си навлязла бая навътре в окото. А това черното във външния ъгъл на окото на другата снимка ми пак е рисувано на компютър.
Евала на Исайкова, Креолката, Мимишчето и другите девойки, дето наистина грим показват - няма да ги изброявам - то се вижда.
 Иначе по темата харесвами да се гримирам, и го правя почти ежедневно. Ще ми е приятно да виждам тук още красиво гримирани лица.
За това говоря по-горе
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204324.420
http://bgmama.multiply.com/photos/photo/7/2

# 53
  • Мнения: 19 307
гледах,гледах,не можах да видя сянка под окото на Валката.и какво общо имат бузите на Карчева с гримирването и защо въобще трябва да ги крие?ти защо не покажеш нещо твое,та да видим истински гримьорски талант?

# 54
  • Мнения: 254
Ох Кармен, и ние се разболяхме, но се записвам да следя темата Sad

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
В тази тема не се коментира природната или впоследствие "придобита" красота, а се обсъжда грим и умението да се прилага върху това, с което разполагаме.

Фаворит ми остава Карчева, тъй като изобщо не ме вълнуват бузите или устните или ушите на участничките, а умелото гримиране.

Някои са се престарали с цветовете, но поне са се престрашили да участват, което им прави чест.

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ти miroba специално ли се регистрира за да се изтъкнеш каква си разбирачка? Ще ме извиняваш, но извън конкурса ползвам само мейкъп пайлът, а с фотошоп единствено изрязвам и преправям червените очи, но не съм длъжна да ти се обяснявам. Покажи се и ти и ако си готина и гримирана хубаво може и ти да намажеш с някой комплимент.

# 57
  • Мнения: 10 758
Ето ви снимки.Исках да пусна една, която е от днес, щото вчера бях шокирана от коренната промяна и не съм излезнала добре.Направо съм си излезнала като идиотче(не че иначе не съм де Joy).Днес излизах с две съфорумки на кафе и се снимахме.Ще ви пусна и тия снимки, но по-натам. ПРеди  и след и пак след Mr. Green Mr. Green Mr. Green

отгоре ми взеха доста от косата.Милата ми косичка, незнам какво й стана, от няколко месеца изобщо не ми растеше.А принципно имам много гъста коса, която растеше като луда.Ако на месец нормално расте примерно по 1 см, на мен ми растеше по 2. Но от март месец не е мръднала.Фризьорката ми каза, че косъма е болен CryДоста оряза Cry.Но ми дреме на гъза.Пак ще порасне.Важното е да се излекува Praynig
Винаги съм била за пълната промяна.Отивам в салона и се преобразявам тотално.
Утре ще ви пусна и други снимки, защото на тия не се вижда много добре.
Не че не изглеждам добре....аз съм си идиотче по дифолд Joy, но косата е по-важна.

# 58
  • Мнения: 1 317
Не случайно никога не купувам Авон

Уф и аз досега не бях си купувала нищо, ама викам ей така да взема да пробвам, повече няма да повторя, без очи останах  Naughty ooooh!

Може ли някой, който е ползвал тази антибактериална пудра на Манхатън да сподели как я борави с нея? Има ли нужда от ФДТ отдолу или направо се нанася?

 Офф: има много гаден летен вирус, моята девойка цяла седмица е на антибиотик и чак сега взе да се оправя. Стискам палци бебчовците да се оправят бързо Praynig

# 59
  • Мнения: 1 941
Още от първия конкурс настоявам да се гласува само за една участничка. Не мога да разбера каква е идеята да се размиват гласовете, нито тук, нито в другите конкурси във форума  newsm78 В крайна сметка, трябва да спечели най-добрия, нали така? Защо са тези идеи да може да се гласува за цели три кандидатки ???!!! Редно е всеки да си има фаворит, който да подкрепи!!!

Общи условия

Активация на акаунт