кукленски кьщи

  • 22 197
  • 410
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 725
Олинце ,то знаеш ,че на стари години ,човек се вдетенява?
имам две големи дьщери ,и си седя с кученцата си вечер и се чудя какво да правя
издекупажих каквото имаше из кьщи
и за да не мисля глупости се занимавам  с такива неща

# 376
  • Варна
  • Мнения: 5 545
 ra4eto, това което правиш е чудесно. Намираш си занимание, което да ти е приятно и те прави щастлива. Браво на теб.
Ето моята майка е вече 6г пенсионерка и се е затворила в себе си. Ходи само до магазина и гледа сериали. хем ми е мъчно, хем ме е яд на нея, че така се изостави.

# 377
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Олинце ,то знаеш ,че на стари години ,човек се вдетенява?
имам две големи дьщери ,и си седя с кученцата си вечер и се чудя какво да правя
издекупажих каквото имаше из кьщи
и за да не мисля глупости се занимавам  с такива неща


Сладурка!  Hug

# 378
  • Мнения: 725
е аз не сьм пенсионерка ,работя в районен сьд и утре ми е последния ден от отпуската
и ще влизам порядко ,но задьлжително вечер
на 4о+нещо сьм

Олинце ,много са скьпи и там тези кукленски неща ,надали ще даде долари за тях

# 379
  • Варна
  • Мнения: 5 545
Ужас и ще ставаш баба, а аз съм на 36 и имам дете на 2г. Ама тъй то като чака човек да дойде принца. Embarassed  Mr. Green Mr. Green

# 380
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Раче, аз съм скромна, не искам голяма къща и много мебели...само малко  Embarassed

# 381
  • Мнения: 117
Непрекъснато чета темата, много ви се радвам, ама още не се престрашавам да започна и аз да правя нещо.
В края на седмицата ми се очертава да си ходя в Трявна за 2 дни, и обещавам да разгледам какви неща има за къщите, даже ще видя да ги снимам.

# 382
  • Мнения: 2 591
Деспина, аз нямам интерес към кафемашината и шейкъра - пластмасови са  Sick да напомня пак за моето нетърпение към този материал  Rolling Eyes (и мен МНОГО ме е яд за надписите българия на придобивките ми, може да се замаскират с декупаж, но ще видя дали ще ми се занимава  Mr. Green)

Раче, кога чакате щастливото събитие  Rolling Eyes дано да мине лесно  Peace пък току виж внучка ти се сдобие с най-хубавата кукленска къща (е, ако е момче, ще му мислим допълнително)!

ох, и на мен все не ми стига времето да обикалям Rolling Eyes даже ме е яд, че на Олинце от кога съм обещала печка, а  Blush

# 383
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Добро утро къщовници  Grinning
До къде стигнахте с къщите?
Аз съм до никъде - гони ме липсата на творческо вдъхновение

# 384
  • София
  • Мнения: 591
Божее,темата ни стигна 20 страници.Някой предполагал ли е?
Май ще трябва да отворим нова тема,според правилника. newsm78

# 385
  • Мнения: 2 591
да пусна ли нова  Rolling Eyes ако рачето няма нищо против, може да се въртим  Mr. Green

и аз нищо не правя - уж се занимавам с други неща, а мъжът ми "няма дъски да ми скове стаята"  #Cussing out и уж го изчаквам

# 386
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Като пускаш новата тема, можеш ли да копираш линковете с кукленски къщи да са на първа страница?

Аз зациклих, не ми идва идея с какво да направя пода. Имате ли идеи?

# 387
  • Мнения: 2 591
ще изчакам рачето да каже дали е съгласна, и пускам - ще се опитам да събера линковете  Rolling Eyes

къде ти е проблемът с пода  newsm78

# 388
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Пода е картонен, искам да направя нещо като паркет

# 389
  • Мнения: 2 591
защо не си купиш мебелно фолио и да залепиш - не е толкова скъпо и ще изглежда като дърво! иначе ако искаш да имитираш естествен паркет, ще бъде голяма играчка, а с фолиото ще стане като ламинат  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт