Цялата рода (на мъжа ми) в една къща?! :?

  • 3 878
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 473
Svetla, на чужд гръб и сто тояги са малко. Живяла ли си в такава ситуация? Ако си живяла можеш да съдиш момичето, но ако не си изобщо нямаш думата. Не ти е ясно май какво означава да нямаш минута спокойствие и усамотение.

# 31
  • France
  • Мнения: 726
Това е ужасно! ooooh!Аз не бих издържала.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Svetla, на чужд гръб и сто тояги са малко. Живяла ли си в такава ситуация? Ако си живяла можеш да съдиш момичето, но ако не си изобщо нямаш думата. Не ти е ясно май какво означава да нямаш минута спокойствие и усамотение.

Мене ме подразни първо това, че звучи като "Не искам те да живеят при нас" (снахат се разпорежда с роднините на мъжа си, все едно се е появила преди тях), и второ, едно изказване, което бях цитирала, от рода на (това не е цитат, но такъв беше смисълът) "Изчакай страите да умрат, и ще ви е по-широко"

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Някой хора като няма какво да кажат и мислят че това е много умно. Ами като е как на времето... ходете си раждайте както вашите баби на нивата, перете на реката, чистете с метли. Също така се откажете от всички екстри в дома и тогава елата пак и кажете на момичето че не е права.

Имам идея, която надявам се успявам да изразя все пак; не мисля, че е умно това за "едно време", мисля, че е доказано от човека, че може да се справя с това поради липсата на избор- живяли са рода в една къща и с е епукала по шевовете, ама не е имало къде.

Надявам се  е ясно, че НЕ НАПАДАМ момичето, а ми звучи нечестно тя да се сърди, че роднините живеят при тях. Ами да се изнесат ли? Защо не се изнесат те като семейство- опираме пак до материалния въпрос като ограничител.

Много ясно, че е за предпочитане семейството да е отделно. Ама като не може- трябва ли другите да се изнесат?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 889
Това е ужасно! ooooh!Аз не бих издържала.
Хм, чак пък ужасно. Нищо чак толкова страшно няма. Аз си живея така с кеф. А ми е дошла друга идея, а сме се преместили другаде.

# 35
  • Мнения: X

Ауууу,КАКВО ТЪПО ИЗКАЗВАНЕ!Можеше и да си го спестиш,защото с критиката си не си полезна на никого!Като не можеш и не се опитваш да разбереш някого,то поне си спести коментара.За друг път да знаеш.
Разни хора-разни проблеми,не е ли така?..Ако на теб моето положение ти се струва маловажен проблем,или изобщо никакъв,тогава явно никога не си била в подобна ситуация и от сърце ти пожелавам някой ден да бъдеш...тогава би отговорила по друг начин.


Абсолютно по същия начин, бих ти отговорила!Вервай ми!
Ами ти, като не търпиш критики,защо пускаш тема?  ooooh!
Естествено е да има и такива реакции!И ти  другият път,като пуснеш тема,уточни в заглавието,че искаш само хвалби и "съжаления",а не критики.
Ако аз съм в твоята ситуация,изобщо нямаше да ми прави това нещо впечатление.
Когато няма кой да ти даде нищо(еле  пък жилище),тогава ще усетиш,какъв "проблем"имаш в моментта.Нека някоя форумка,която изплащат жилище,да отговори,как почти цял живот ще трябва да го изплащат.Питай ги,дали им е лесно!Питай ги,дали се живее лесно само с една заплата,защото другата отива за изплащане на ипотеката!И така ще са около 25-30 години.Как се живее всеки месец със свито сърце,ще могат ли да покрият и този месец заема!
Направо съм възмутена от темата ти!На свекърите си,трябва ръцете да им целуваш,че са ви подсигурили собствено жилище.А най-малко е тъпо да се жалваш,че видите ли,и те живеят в тази кооперация(направена от тях).Ти явно не осъзнаваш,какъв жест е това #Crazy
 Поне малко, не се ли замисли върху критиката ми?
Ама явно не,щом скачаш като ужилена.Пък гледам и титлата,  която си избрала,съвпада за такъв вид тема. Mr. Green
Не ми казвай,какво да знам за другия път!Защото това е форум и всеки си пише,каквото мисли.Следващият път,ако пак имам повод,пак така ще реагирам  Peace

# 36
Определено е най-добре сами да си живеете newsm10

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495

.....че са ви подсигурили собствено жилище.А най-малко е тъпо да се жалваш,че видите ли,и те живеят в тази кооперация(направена от тях).Ти явно не осъзнаваш,какъв жест е това #Crazy
 


Именно това и аз исках да кажа, че (ако е така в случая разбира се) като живееш в жилището на някого, не можеш да искаш той да не е там.

# 38
  • Мнения: 1 942
Дааа, пуснала си темата да получиш съжаление, но уви - НЕ СИ ПРАВА! От цялата тази ситуация имаш невероятно много предимства и мъничко негативи. Ясно е, че всеки понякога "го стяга курделата"  Crazy и се дразни от разни неща, ама предполагам си даваш сметка как стоят нещата в действителност.  Peace

# 39
  • Мнения: 2 361
  Кво пищите, момичето никъде не е казало, че иска роднините да се изнесат.
  Ужасно е да бъдеш наблюдаван непрекъснато от Биг мадър и Биг фадър и всяко твое действие или бездействие да се коментира надълго и нашироко все едно си опитно зайче в лаборатория.
  Стискам ти палци нещата да се наредят и да намерите начин да заживеете свой собствен живот час по скоро. Дотогава ти пожелавам повечко непукизъм.

# 40
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
  Кво пищите, момичето никъде не е казало, че иска роднините да се изнесат.
  Ужасно е да бъдеш наблюдаван непрекъснато от Биг мадър и Биг фадър и всяко твое действие или бездействие да се коментира надълго и нашироко все едно си опитно зайче в лаборатория.
  Стискам ти палци нещата да се наредят и да намерите начин да заживеете свой собствен живот час по скоро. Дотогава ти пожелавам повечко непукизъм.

Ами и аз това се чудя, къде написа момичето, че иска всички да се изнесат. Явно обаче не това е важното, а целта е да я оплюем тя лошата снаха, неуважаваща и неблагодарна, пък ние видиш ли ..... най-добрите, най-точните и изпълнителните, за пример.
То като гледам и момичето се отказа да пише в темата. И май-това е най-доброто решение, като се има предвид как всички гракнаха като недо**** свекърви....

# 41
  • Мнения: X
 
  Ужасно е да бъдеш наблюдаван непрекъснато от Биг мадър и Биг фадър и всяко твое действие или бездействие да се коментира надълго и нашироко все едно си опитно зайче в лаборатория.
 


Kaто е толкова ужасно,има лесно!На квартира и проблема е решен.Изглежда не е толкова ужасно,щом не са го направили.Или пък тогава,този проблем, ще и се вижда бял кахър.
Коментирали я били!Тя пред целия форум ги коментира,а после другите криви.Като гледам какво чудо- чучолато е,то е грехота, да не я изкоментираш Mr. Green
НАаистина хора,които нямат проблеми,сами си измислят такива ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 361
  Евана, може да им е трудно финансово, щом пише, значи й тежи. Ти живяла ли си с цялата рода на мъжа ти?

# 43
  • Мнения: X
  Кво пищите, момичето никъде не е казало, че иска роднините да се изнесат.
  Ужасно е да бъдеш наблюдаван непрекъснато от Биг мадър и Биг фадър и всяко твое действие или бездействие да се коментира надълго и нашироко все едно си опитно зайче в лаборатория.
  Стискам ти палци нещата да се наредят и да намерите начин да заживеете свой собствен живот час по скоро. Дотогава ти пожелавам повечко непукизъм.

Ами и аз това се чудя, къде написа момичето, че иска всички да се изнесат. Явно обаче не това е важното, а целта е да я оплюем тя лошата снаха, неуважаваща и неблагодарна, пък ние видиш ли ..... най-добрите, най-точните и изпълнителните, за пример.
То като гледам и момичето се отказа да пише в темата. И май-това е най-доброто решение, като се има предвид как всички гракнаха като недо**** свекърви....

Еми какво очакваш да я направим?Букетчета ли да и раздаваме?
Да,за мен тя е лоша и нагла снаха.И ми е дошло до гуша като чета,такива като нея,неблагодарни същества.Е,такава снаха ако имам,да си събират багажчето със сина и да ми се маха от главата.От къде ще и дадеш всичко,отам и пак неблагодарно.Пак ще има за какво да е недоволна.Айде чупката,та да има за какво да е недоволна.
Имам син.Моля се на господ(след години,когато тръгне да се жени),да намери някое интелигентно момиче.Защото, ако има на втория етаж,такива неща няма да и правят впечатление. Praynig

# 44
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не Хапка, не може да са зле финансово. Според някой хора тук тя не трябва да мисли за такива неща, а да целува ръце, крака и всичко останало на свекърва си. Да си мълчи, да пере, готви, чисти. Да не излиза на балкона, пък какво остава да пуши и пие кафе. Приятелките са забранени.
Ай стига толкова, че ми писна от всички дето само приказват без дори малко да са преживяли такъв кошмар.

Общи условия

Активация на акаунт