Купуваш едно, оказва се друго!

  • 2 305
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 230
Само за информация на всички момичета тук:
- Рекламация може да се направи в срок от 3 месеца от закупуването (нов ЗЗП на уебсайта на БАЗП)
- Щъркел ми направиха ми ремонт в гаранционния срок без касовата бележка (мисля, че при наличие на гаранционна карта не е необходима касова бележка)
- За рекламация  - пазете касовите бележки, за да не разчитате на "благоволението" на продавачите

# 31
  • Мнения: 3 457
Да това е техен десен от тази година,за модела незнам Simple Smile-те ще кажат  Peace

# 32
  • Мнения: 4 447
Да това е техен десен от тази година,за модела незнам Simple Smile-те ще кажат  Peace

Да, знам,че етехен десен.... Confused

# 33
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Че трябва ли на гаранционната карта да има снимка на всеки отделен модел? newsm78 А разлики в цените е абсолютно нормално да има-пазарна икономика.

# 34
  • Мнения: 4 447
Че трябва ли на гаранционната карта да има снимка на всеки отделен модел? newsm78 А разлики в цените е абсолютно нормално да има-пазарна икономика.

На гаранционната карта няма снимка, тя е за продукт на Бертони, който се упоменава ръчно. Става дума за упътването. Когато е показано, че лявото колело се отвива по един начин, а твоето колело няма нищо общо с показаното и се вижда, че механизма е друг, то тогава?

За цените - ясно, колкото и да е гадно....  Whistling

# 35
  • Мнения: 4 422
Абе кой ще вземе да прави менте на Бертони ,то от това по-голямо има ли  Tired

# 36
  • Мнения: 4 447
Абе кой ще вземе да прави менте на Бертони ,то от това по-голямо има ли  Tired

Абе знам ли и аз вече..... кой, какво, на кого и кога... Whistling

# 37
  • София
  • Мнения: 1 877
Според мен обяснението, което са ти дали от Бертони е напълно приемливо!!! Ако имаше и най-малък шанс някой да използва марката им за лични облаги, те биха били много по-потърпевши от теб и биха взели някакви мерки, за да си запазят brand name-a!

Според мен няма смисъл да се ровиш повече, но пък ако не си удовлетворена, постъпи както намериш за добре.

# 38
  • Мнения: 4 447
Според мен обяснението, което са ти дали от Бертони е напълно приемливо!!! Ако имаше и най-малък шанс някой да използва марката им за лични облаги, те биха били много по-потърпевши от теб и биха взели някакви мерки, за да си запазят brand name-a!

Според мен няма смисъл да се ровиш повече, но пък ако не си удовлетворена, постъпи както намериш за добре.

Да, аз затова днес няма да бия път до центъра да се разправям с тия от ШтъркелЪТ.

Както вече казах, количката ми харесва, просто си мислех, че нещо не е наред. В крайна сметка от опит глава не боли. Аз бях длъжна пред себе си да разбера, че това, което съм купила е качествено, сега дали съм се минала с парите е отделен въпрос. Истината винаги е някъде по средата. Явно нещата ще си останат така.  33uu

# 39
  • София
  • Мнения: 1 877
Абсолютно подкрепям, че трябва да си търсим правата, когато мислим, че има повод за това. Ако така си мълчим за всичко, никога няма да се оправи положението в страната Peace.

# 40
  • Мнения: 4 447
До момента втори отговр от ДИДИС не съм получила.

Не знам какво да направя повече.  smile3506

Общи условия

Активация на акаунт