Най-тъпата тема пускана във форума

  • 15 700
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 447
ами има ги и тези
при мен както виждаш не е проблема НЯМАНЕТО на кирИлицата
а липсата на време на 25 год. и имам 2 деца и определено не ми остава много
благодаря за разбирането
Разбирам! Ти си на 25, и поради това, а и поради двете си деца, нямаш време да бъдеш българка... Ясно. А когато беше на 7-8 години какво ти пречеше да научиш български?

латинецата сигурно  Whistling

# 226
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Стига де, ии, че сте лоши...Пък после - новаците мразели старите кучета Whistling

# 227
  • Мнения: 150
Стига де, ии, че сте лоши...Пък после - новаците мразели старите кучета Whistling
За протокола: аз също съм новак. Simple Smile Или вече станах старо куче? Все едно, позицията ми за кирилицата е непроменена от дълги години насам.

# 228
  • Мнения: 1 943
Еее много изпростявания - ами като ви дразни толкова не четете постовете на латиница.
Какво се заяждате с жената? Едни учителки сте се навъдили.

# 229
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Еее много изпростявания - ами като ви дразни толкова не четете постовете на латиница.
Какво се заяждате с жената? Едни учителки сте се навъдили.



И да искам трудно ми е да ги чета!

# 230
  • Мнения: 291
определено става за тук  Mr. Green

такси или линейка до болницата за раждане  

# 231
  • Мнения: 4 473
ами има ги и тези
при мен както виждаш не е проблема НЯМАНЕТО на кирИлицата
а липсата на време на 25 год. и имам 2 деца и определено не ми остава много
благодаря за разбирането
Разбирам! Ти си на 25, и поради това, а и поради двете си деца, нямаш време да бъдеш българка... Ясно. А когато беше на 7-8 години какво ти пречеше да научиш български?

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Стояне, ще докараш разрив на сърцето на някои хора, смили се! hahaha

# 232
  • Мнения: 2 196
Стига де, ии, че сте лоши...Пък после - новаците мразели старите кучета Whistling
Новаците твърдят обратното. Whistling

# 233
  • Мнения: 4 392
За протокола: аз също съм новак. 

Новак, ама не. Ентусиаст си вече. Честито!   bouquet  Благодаря. bowuu   

От друга страна пък гледай тук:


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=27327

# 234
  • Мнения: 3 634
Всяка тема, която е отправен въпрос не е тъпа. Някой/я е в затруднение и търси съвет. Аз лично имам доверие на определени съфорумци и тяхното мнение е полезно за мен, напр. повечето от "Майчинството счетоводно".

Къде другаде човек да попита такава голяма аудитория?

И не сте прави като се подигравате за глуповати теми относно отглеждането на децата...лесно е като си знаеш! На мен сега и отречените неща са ми полезни - колкото повече прочета, толкова по-добре.

Аз лично пусках тема "Да си тренирам ли перинеума?" и очаквах повечето да кажат, че е тъпотия, но не беше така. Получих необходимата информация и благодаря на всички.   bouquet

# 235
  • Мнения: 2 013
Данте, за гледането на децата си права. Но какво полезно има във въпроса"Какъв цвят е портмонето ви?", която тема беше навъртяла куп страници, така и не разбрах... 

# 236
  • Мнения: 150
Всяка тема, която е отправен въпрос не е тъпа.
...
Именно! Както и тази.
Но ние сме тъпи - опитваме се да намерим най-тъпата между иначе "не особено умните"...

# 237
  • Мнения: 3 634
Данте, за гледането на децата си права. Но какво полезно има във въпроса"Какъв цвят е портмонето ви?", която тема беше навъртяла куп страници, така и не разбрах... 

Ох, аз понеже прекарах цялата бременност вкъщи единствената ми възможност за бърборкане с жени беше чрез форума. А като няма какво да правиш 12 часа минавата мноооооого бавно. Всякакви теми ми бяха интерсни на моменти. Даже влизах във форуми за аквариуми, строителство и т.н.  ooooh!
На въпроса ти - сигурно има и други отегчени майчета като мен.

# 238
  • Мнения: 3 886
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211885.0Тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206073.0Също и такива ,а и ма и още  но не се сещам Peace

# 239
  • Мнения: 984
Темата Хамелеона "Френската изневяра ли е" е много тъпа, защото:
1. първоначално зададена, не допълни въпроса по накакъв начин
2. Последвалата дискусия просто се превърна в поредното лигавене, слюноотделяне на празно
3. Поставил беше опция 5 и се оплакваше, че избралите я останали анонимни
4. Опцията беше уважена от доста потребители, но той се спря злобно само на тези от тях, които си застават с името пред мнението.
5. Подобни теми ги четем от 2004 насам и ако все още има нещо неизяснето по този въпрос, то изясняването на технлогията, може би, не е за такъв форум.
6. Нагло праща лични, с които се опитва да обижда, а и занимава модовете със себе си, което е проява на лош вкус
7. Липсата на възпитание не може да се компенсира с обучение /първите 7 са загубени/
8. Когато влизаш с бутонките, трябва да си готов за същото, без да пищиш после и да се правиш на ревьо.
9. Последвалите въпроси в темата нямат нищо общо с така предпочетеното заглавие.
10.   bouquet сиктир 

Общи условия

Активация на акаунт