Най-тъпата тема пускана във форума

  • 15 626
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 526
Аз мисля, че седях до края на сапунката...и се оказа че тя е наистина тя, а не някой друг, поне Кифлата го потвърди и така...успях да й предам поздрави и че ни липсва, дано да ги е прочела, мисля, че е успяла...така че си тръганах доволна от форума, с нахранена откъм зрелища клюкарска душа  Mr. Green
От доста време насам за пръв път наистина ми беше забавно в ДиС Mr. Green
Темата си я биваше...Чиста мозъчна еквилибристика за тия,които не бяха наясно(като мен)коя е Мама Кенга и какво става Grinning

# 256
  • Мнения: 2 212
Видяхте ли новият бисер : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213717.0   Mr. Green
Анкетата към темата също е невероятна  Laughing



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Олинце, благодаря... е не няма такова нещо, тая анкета изби рибата и всичко, номинирам я за анкета на 2007  Joy

# 257
  • Мнения: 2 196
Още една убийствена тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214251.0

# 258
  • Мнения: 6 029

ех. изтрита е. за кво беше?

# 259
  • Мнения: 2 196
Авторката се чудеше дали девствената и приятелка може да забременее ако се самозадоволява:

''zdraveite! iskam da vi popitam za6toto imam priqtelka koqto mi spodeli 4e se e samozadovolqvala i e zapo4nala ot 14 iuli i iuli mesec ne i e do6lo sega produljava da ne i idva a az ne sum mnogo v 4as s tezi ne6ta no se priqtesnqvam za neq! kato se e zadovolqvala sama tva ozna4ava 4e ne e devstvena nali? no moje li da e bremenna? ili prosto za6toto se e otvorila i i zakusnqva ? MOLQ VI PI6EME MI  za6toto iskam da i pomogna. tq misli 4e e bremenna i e v nqkva kriza ''

# 260
  • Мнения: 6 029
тя е пуснала още една такава.

# 261
  • Мнения: 24 467
А анкетата по този култов материал каква беше, че пропуснах?
/Говоря за Бианка, разбира се/

# 262
  • Мнения: 2 196
А анкетата по този култов материал каква беше, че пропуснах?
/Говоря за Бианка, разбира се/
Нямаше анкета,или поне аз не видях. Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 150
А анкетата по този култов материал каква беше, че пропуснах?
/Говоря за Бианка, разбира се/
Нямаше анкета,или поне аз не видях. Rolling Eyes
Ама трябва да ги задължават, бе! Как така без анкета?! Модераторите да слагат служебно по една и толкова! Ние на какво ще се смеем тук, а? Да ме прощават несмеещите се...

# 264
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Ох, нямат милост...как може такава тъпотия  ooooh! : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213648.0

# 265
  • Мнения: 24 467
Кефят се тинейджърите да си пишат глупости и да се хилят как се реагира на тях. Ама и на нас ни е добре да се посмеем. Само дето ми е трудно да чета без кирилицата.

# 266
  • Мнения: X
Кефят се тинейджърите да си пишат глупости и да се хилят как се реагира на тях. Ама и на нас ни е добре да се посмеем.

Абсолютно!
А сигурно най се кефят,като гледат, как някой ги взимат навътре нещата и пишат,та пишат.
А те се хилят,ли хилят Joy

# 267
  • Мнения: 2 723
Ох, нямат милост...как може такава тъпотия  ooooh! : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213648.0

 hahaha Мдам и аз щях да номинирам същото  Crazy
Имаше и една анкета за избор на име, ама се оказа, че детето си имало име, а анкетата била просто така   Joy  ама пусто не можех да я намеря

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 15:27 от Никси

# 268
  • Мнения: 1 097
Имаше и една анкета за избор на име, ама се оказа, че детето си имало име, а анкетата била просто така   Joy  ама пусто не можех да я намеря
Аз все си мисля, че повечето анкети за име са все ЕЙ-ТАКА  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 1 541
Всички посочени култови теми не можах да ги видя  Crossing Arms Особено пък тази с анкетата  #2gunfire Пак пропуснах най- интересното!
А за фаворит са ми без конкуренция темите от вида "Бременна ли съм?!?" Е това наистина не мога да разбера- какъв резултат очаква да получи авторката от нас  newsm78 То аз не знам дали съм бременна докато не си направя тест, пък на нея ще мога да кажа!

Общи условия

Активация на акаунт