Най-тъпата тема пускана във форума

  • 15 724
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Колкото и да се мъчиш, аз съм по-саркастичен от теб! Ъхъ!

Намериха се младите най-накрая. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

# 61
  • Мнения: 3 423
Тъпи са ми всички теми , които звучат така -
Кога проходихте ?
Наакаваме се ...
Кога спряхте АМ ?
Кога да си махнем памперса ?
и т.н. милион теми , звучащи по този начин .

Ееее, чак пък тъпи! Сверяват си часовниците момичетата, лошо няма. Все пак идеята на форума е споделяне и взаимопомощ между млади майчета. Това, че и по-старички сме го налазили, си е наш проблем Wink
Но темата за това, кой автор се доближава до вашия(!!!) стил и най-вече отговорите в нея ми събра очите Shocked Въпрос на формулировка вероятно, но....

Ненавиждам всички аристократски теми.
Почти всяка майка с изтекъл от кърмене
мозък говори като една чиста синьокръвна
дама с шапка и бързащо горно чене, обаче
всъщност иска да каже, че детето й ака, че
детето й е без памперс и че точно на детето
й му растат зъбки. Кърмачката се прави на лейди.
Спряхме да акаме. Пораснаха ни зъбки. Бахме си майката.

# 62
  • Мнения: 3 423
Колкото и да се мъчиш, аз съм по-саркастичен от теб! Ъхъ!
Не съм мъченица, младежо, и ти го знаеш.

# 63
  • Мнения: 4 668
Тъпи са ми всички теми , които звучат така -
Кога проходихте ?
Наакаваме се ...
Кога спряхте АМ ?
Кога да си махнем памперса ?
и т.н. милион теми , звучащи по този начин .

Ееее, чак пък тъпи! Сверяват си часовниците момичетата, лошо няма. Все пак идеята на форума е споделяне и взаимопомощ между млади майчета. Това, че и по-старички сме го налазили, си е наш проблем Wink

Нямах това предвид , душко  Laughing
Тъпо ми е говоренето в множествено число - кой се е наакал - тя или бебето все пак ? Защото ако е тя е много зле работата .
Кога спряхте АМ - кой кога го е спрял - аз ли ? Не съм го спирала въобще , пия си тайно ...

Изобщо , защо по дяволите трябва да се говори така ?

# 64
  • Мнения: 4 841
99,9% от темите на Касиди са ми безумно тъпи. Глътнала мравка, настъпила лайно, все някакви драми и екшъни от екзистенциално естество, които плачат да бъдат споделени с многохилядна аудитория... А и доколкото знам, пише в работно време ooooh! Странно какво КПД "вади"...
Ама това си е мое мнение, хората очевидно се забавляват с нея.

# 65
  • Мнения: 13 829
...
Нямах това предвид , душко  Laughing
Тъпо ми е говоренето в множествено число - кой се е наакал - тя или бебето все пак ? Защото ако е тя е много зле работата .
Кога спряхте АМ - кой кога го е спрял - аз ли ? Не съм го спирала въобще , пия си тайно ...

Изобщо , защо по дяволите трябва да се говори така ?

 Joy Joy Joy

Хм, значи повредата е в моя телевизор Peace Жалко! Тъкмо се възгордях каква съм толерантна и как само заобикалям такива теми, без да ги заклеймявам Wink

А с АМ-а внимавай, тайното му пиене е вредно Laughing

# 66
  • Мнения: 4 668
А с АМ-а внимавай, тайното му пиене е вредно Laughing

Знам , ама съм пристрастена  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 405
Изобщо, защо по дяволите трябва да се говори така ?

Не е за по дяволите. Това е състояние, в което повечето жени изпадат, когато се сдобият с рожба. Психологически нормален момент, който след време изчезва.
Лошо е, когато се задълбочи и отъждествяването на майката с детето (или с който и да е член от семейството или домашен любимец) продължи дълго време.
Имам позната, която така говори за мъжа си - в 1 л. мн.ч. - пълна загуба на идентичност  Crazy

Мен не ме дразнят тези теми. Но и не говоря за детето си в такава форма  Grinning

# 68
  • Мнения: 150
Психологически нормален момент, който след време изчезва.
Не знам как е от гледна точка на психологията. За мен това не е и не може да бъде наука Simple Smile Не съм съгласен, че е нормално... Факт е, обаче, че е много разпространено.

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не съм съгласен, че е нормално... Факт е, обаче, че е много разпространено.

Какво да ти кажа ... Едно нещо е ненормално, докато не стане прекалено често срещано, след това ти ставаш ненормален

# 70
  • Мнения: 150
Какво да ти кажа ... Едно нещо е ненормално, докато не стане прекалено често срещано, след това ти ставаш ненормален
Много удобна логика за всеки, който иска да не плаща глоби (например). Тъй като законите масово се нарушават, нормално би било да се премахнат, нали? Simple Smile Така пречат на мнозинството...

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какво да ти кажа ... Едно нещо е ненормално, докато не стане прекалено често срещано, след това ти ставаш ненормален
Много удобна логика за всеки, който иска да не плаща глоби (например). Тъй като законите масово се нарушават, нормално би било да се премахнат, нали? Simple Smile Така пречат на мнозинството...

Нещо куца, или в закона или в наказанието, ако е така и трябва да се мисли за промяна ... В крайна сметка законите са измислени, за да улесняват живота , а не да го правят по- труден

# 72
  • Мнения: 3 576
Всички теми пускани от Kasidi са ми адски тъпи, безмислени и загуба на време.
Заглавия е абсурдно да запомня, но например последната Кое е най-гнусното нещо, което сте си носили у дома? ми е супер гнусна, тъпа и .... /ще започна да се повтарям/
Направо имам чуството, че живее пред компа с единствената цел да бълва нови и нови теми, коя от коя по-безумна.

Нищо лично към потребителката нямам.

# 73
  • Мнения: 150
Нещо куца, или в закона или в наказанието, ако е така и трябва да се мисли за промяна ... В крайна сметка законите са измислени, за да улесняват живота , а не да го правят по- труден
В законите нищо не куца. Или поне проблема при тях не е в тези, касаещи ежедневието. И те са измислини не за да улесняват, а за да уреждат обществени отношения. Недоволни винаги ще има, уви. Това са тези, на които законите пречат да правят каквото им скимне. Да, тях законите не ги улесняват.
А на темата за първо лице, множествено число - колко страници са се изписали, колко думи са се изговорили, но ето - все още се намират и такива, които си тарталясват както им падне. За тях е истинска пречка и неудобство това, че се намират хора, правещи им забележка... Надявам се да е така, де Simple Smile

# 74
  • Мнения: 150
Нищо лично към потребителката нямам.
И аз нямам, ама само да допълня портрета й Simple Smile Наскоро търсеше начин по-гадно да стресне спящ човек Simple Smile Не знам защо й трябваше точно това, ама търсеше...

Общи условия

Активация на акаунт