ЗА и ПРОТИВ дългият маникюр

  • 7 472
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 427

Ако питаш мен,виж друго са си ръцете на мацката от аватара ти,къси ноктенцааааа,бижу! Laughing

# 76
  • Мнения: 7 474

Найл арта ми харесва много  Flutter

# 77
  • Мнения: 2 427
А с какво се рисуват тези цветчета,или са готови и се лепят директно?!
Мен ми дойде една страшна идея за нещо пдобно,но първо ще изпробвам и след това ще докладвам,ако има желания ефект

# 78
  • Мнения: 126
тази снимка с маникюра е ужасен ooooh! та за лака и червилото в червения цвят  давам положително мнение! Peace Peace   bouquet Червения лак на всякакъв тоалет приляга!!!
Някакси лъха стил и класа....... Peace

# 79
  • Мнения: 2 427
Лъха викаш... Mr. Green

# 80
  • Мнения: 5 622
Никога не съм можела да си пусна дълги нокти. Опитвала съм- не става и не става. Не че ми трябва де...

По принцип поддържам средно дълъг маникюр. МНого къс почти никога не съм го държала, някак не е женствено, а много дълъг ми простее някак си.....Златната среда така да се каже  Wink

# 81
  • Мнения: 2 407
Средно дълги,а и мойте се чупят, така,че...

# 82
  • Мнения: 2 849
Харесвам малък ,спретнат маникюр с ненатрапващ се лак за нокти .

# 83
  • Мнения: 372
Харесвам малък ,спретнат маникюр с ненатрапващ се лак за нокти .

 Peace
Дългият маникюр не е за мен. Не понасям да съм с дълги нокти (т.е. повече от 2-3 мм Grinning), а ако пък сложа червен лак - ще трябва да си сменя стила на обличане или поне цвета на повечето дрехи и да си купя обувки на токчета  Crazy И да не пипвам нищо вкъщи  Whistling

# 84
  • Мнения: 302
Харесвам и дълги и къси, за това моите ги пускам дълги и когато ми омръзнат ги скъсявам. Луда фенка съм на френския маникюр  Peace

Общи условия

Активация на акаунт