Отговори
# 30
  • Мнения: 419
защо не се уговорите с мъжа ти да излизат навън за по биричка. примерно като звънне съседа, казваш на мъжа ти пред него: излезте навън, че имам работа. вземи и децата да не ми се пречкат  Mr. Green
Защото тогава ще стоя в къщи сама, това е идея, но за веднъж- два пъти седмично Tired . Като се прибера от работа, докато натъкмя всичко и става време за лягане. Сигурно ще трябва да измисля нещо  ooooh! щото у нас на хан се е обърнало вече.

# 31
  • Мнения: 750
Мразя да ми идват гости.....както мразя и да ходя на гости!Никак не оби4ам у дома да ми се разхождат 4ужди хора. CloseИли пък аз да кисна у дома на мои познати!
като ни се излиза да се видим с някой....излизаме на заведение!Това с ,,ходенето на гости,, ми е много  омразно! Rolling Eyes
Ей как мразя някой да ми се домъкне у дома....на кафе! ooooh!
Бе като му се пие кафе....в кафенето да ходим...к'во  ще ми идва в къщи! Twisted Evil
Та....ве4е вси4ките ми познати го знаят и никой не стъпва у дома без предварително да се е обадил и аз да съм се съгласила! Whistling
Дори семейството ми(родители,братя,сестри...) и те ми звънкат преди да дойдат!
Така съм ги нау4ила!И няма сърдити!
Малееее.....представям си....да ми се изтърси някой в къщи то4но когато съм се настроила да си гледкам някой филм4е или.....да си взема вана! #2gunfire
Ако някой звънне на вратата...то това са или за  водата или домакинът! Flutter
Мразя гоститееее..... #Cussing out

# 32
  • Варна
  • Мнения: 567
Брей пък аз си мислех че ми има нещо, ама не съм сама!
И аз мразя да имам гости и да чистя и слугувам на хората, вместо да си гледам мъжа и кефа!
Който иска маса - заведения бол!
Моят дом е моята крепост!

# 33
  • Мнения: 3 423
Родителите ни идват веднъж годишно
на гости, веднъж годишно им връщаме
визитата. Понякога два пъти годишно.
Никога изненадващо. .Културни хора сме.

Общи условия

Активация на акаунт