Отговори
# 60
  • Мнения: 851
Здравейте сладурани  Hug
И тук да ви се израдвам на всички купонджии и купонджийки от Копринка - страхотни сте  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Катето, стискам палци всичко да мине ОК и ще видиш, че веднага след това ще последваш примера на Кали   Wink  newsm10 и ще видите резултата след девет месеца   newsm32

Евелинар, Честита годишнина мила  Hug Бъдете много щастливи, обичайте се и се радвайте на живота  newsm51

Диди-2: Не го мисли мила - ще видиш, че резултатите ще са чудесни  newsm10

На всички останали желая успешен лов  fertilization и дано всички тестващи се видят две дебели  EFP

Целувки от мен, желая ви хубав ден и много СЛЪНЧЕВИ УСМИВКИ  Hug

# 61
  • Мнения: 989
Кате, с теб сме.  Hug Писах ти в темата за лапароскопиите в проблемното, но ще ти кажа и тука - няма абсолютно нищо страшно. Нищо няма да усетиш, повярвай ми. Аз днес ще правя цветна снимка за втори път и мога да кажа, че предпочитам лапарото  hahaha Успех, мила!  Hug

# 62
  • Мнения: 304
Запис и от мен в новта темичка  Wink
Първо честито на Рони    bouquet
Второ изглежда сте си изкарали супер в Копринка  Laughing Много са готини снимчиците и вие разбира се  Hug Peace
Трето аз се олелих днес  #Cussing out Но най-лошото е че мъжО заминава скоро за Холандия ( не за Испания както си мислех) и май нема да има време да гоним яйцето тоз месец  Cry Мисля да го карам да пробваме с лИбоФ от разстояние  Crazy Само това не сме пробвали Може пък да стане  Mr. Green Иначе трябва да се разделя с вас А АЗ НИЩА  Tired
Лек ден   bouquet

# 63
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен, ей ся се събудих, ужас... Това зверско спане незнам какво ще го правя!
Soul   Hug- дано любовта от растояние свърши работа-хихи!
Гери Мери благодаря за страхотното настроение и за заразата!
Кате стискам палци!

Аз сега ще стягам обяда, че мъжо ще се прибере всеки момент, след обяд пак ще ви нагледам!
Успешен ден!

# 64
  • Мнения: 481
Девойкииииииии! Обзе ме творческа идея и имам предложение за заглавието на следващата седмична тема, чуйте и ако искате редактирайте, приемайте или неприемайте, аз да си го кажа, че от утре до неделя ме няма, и затова още сега ще предложа заглавието
Ето го и него: "ЗА ПЪРВИ ПЪТ, НО С ДВЕ ЧЕРТИ СВЕТЪТ Е ВЕЧЕ ДРУГ" Sunglasses
Верич, ако ти пишеш заглавията, ако другите го харесат, напиши го, моля те Hug
Чао засега, пък пак ще се видим   bouquet

П.п. човечето с очилцата е част от предложението, хихи

# 65
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Запис и от мен в новата темичка , честито на Елито ,
Кате стискаме палци на теб всичко да е наред и да ни носиш добри новини в най скоро време.
Тай именцето на новата тема е супер, целувки на всички и доскоро писане

# 66
  • Мнения: 2 660
Момичета, ходих на гинеколог  и от мен днес има хубава и лоша новина...

Хубавата е, че нямам нито едно от страшните усложнения, които си представях. Лошата е, че ми откриха мини кистичка и псевдораничка на шийката на матката.

Много ще се радвам, ако някой ми препоръча лекар за проследяването на двете неща, че нещо не съм доволна от този, при когото ходих днес.

# 67
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Благодаря за пожеланията!
Кате, стискам палци! Всичко ще е наред!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Patishonka, мен ме лекува Начев и съм много доволна. Бяха ми открили раничка при раждането, оказа се май нещо такова, с едни глобулки ме излекува напълно.
didi-2, дано резултатите са отлични! Praynig
КикиНики, днес се засякох с Милена. Кога ще идваш на разходка към НДК?
Лек ден и  Hug!

# 68
  • Мнения: 2 660
evelinar, от коя болница е Начев?

# 69
  • Мнения: 802
Здравейте банда,
влизам само да надникна какво си правите и да ви се усмихна newsm53
Виждам снимки и разбирам, че купона е бил на ниво  newsm44 newsm68 newsm44

Някой не ме  познават, но пък някой ме познават  Naughty
както и да е ...

Стискам палци на НЕ чакащите  Peace Peace Peace

# 70
  • Мнения: 225
Както обещах включвам се с резултатите (казани по телефона, не съм ходила лично) ще отида в четвъртък.
Цитото е перфектно - няма нищо. Незнам коя група е обаче, но няма значение щом ми казаха, че всичко е наред. Секретът от микробиологията е дал някакви бактерии (пак не казаха какви, като се чуя с лекаря ще ми каже), за които щял да ми предпише някакви глобулки за влагалището. Казаха, че няма място за никакви притеснения.
Това е от мен засега, благодаря на всички  bouquet

# 71
  • Мнения: 155
Усмивка време беше да надникнеш, съвсем ни заряза...
Надявам се всичко около теб и бебо е наред и да се видим, че се забравихме!
Диди, много се радвам, че резултатите са добри и ти пожелавам много бързо да се разделиш с бактериите и да се похвалиш скоро време!
Патишонка дано нещата се наредят по най-бързия начин! Успех ти пожелавам!
Таи много готино заглавийце!

# 72
  • Мнения: 802
Усмивка време беше да надникнеш, съвсем ни заряза...
Надявам се всичко около теб и бебо е наред и да се видим, че се забравихме!

Благодаря ти, че ме спомена  Hug Hug Hug
не съм ви зарязала, аз често надничам, но вече има доста нови момичета и аз не ги познавам, а и те мен и за това ми е малко неудобно ...
За сега съм добре, Дай Боже така да е ...
Пожелавам на всички да изпитат тази радост !  Hug
нямам нищо против да се видим  Hug

# 73
  • Мнения: 1 671
Patishonka , работи в МД. Преглежда в поликлиниката, на 2 етаж. Мисля, че в понеделник следобед. Прегледът - ехография, колпоскопия и цитонамазка ми беше 60 лв. Това беше средата на януари. Може би трябва да се обадиш да питаш на място, може да има някаква промяна.

# 74
  • Мнения: 163
Само да свирна, че пак съм на линия. Както се очакваше, пътуването ме разтовари и сега започвам с нови сили(емоционални). Замислям се да повегетарианствам известно време - на приятелката, на която бях на гости, сестрата 10 години чака детенце. За това време нищо сериозно не им откриха нито на нея нито на мъж й и те от зор накрая повегетарианствали 2 години по нечия препоръка и сега имат две момиченца. Може да е самовнушение или каквото и да е, но не пречи човек да опита - най-малкото ще се попречисти...
Чувствам се чудесно - едно спокойствие ме налегна. Не знам дали се дължи на това, че смлях и осмислих нещата и приех, че трябва да си платя за всичко пък пари от къде, ще му мисля в крачка или пък спокойствието ми е от многото посръбната биричка в жегите... ама ми е кефффффф  cheers  yesyes  ukliam1

Общи условия

Активация на акаунт