ТРЕТИ КОНКУРС ЭА ГРИМ-ГЛАСУВАЙТЕ!

  • 6 478
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 668
Карчева много добре е станало Simple Smile аэ от моето черно се отарвах с ножицата Laughing  Дай и една снимка в лице да те скиваме Mr. Green

# 151
  • Мнения: 4 371
аэ от моето черно се отарвах с ножицата Laughing 
И аз, хем ми беше естествено Rolling Eyes

# 152
Сега аз да се боядисам или не,в голяма чуденка съм.Искам тъмно кестеняво.

# 153
  • Мнения: 1 941
Карчи, много добре изглежда, ама дай и във фейс! Искам да видя отпред как ти стои! Колкото до приключване на анкетата, дайте да кажем един час, в който удряме кепенците. Ако тогава има участнички с еднакви гласове да пуснем нова анкета само между претендентките, в нея ще гласуваме само ние си и продължителността може да бъде час примерно. Този път обаче да може да се гласува САМО за една участничка. Хем още тръпка, хем честно решаване на борбата. Другият път да ме слушате като казвам само за една да се гласува  hahaha Какво мислите?

# 154
  • София
  • Мнения: 5 289
Карчева много добре е станало Simple Smile аэ от моето черно се отарвах с ножицата Laughing  Дай и една снимка в лице да те скиваме Mr. Green
В лице изобщо не ми се вижда че съм с друг цвят на косата,поне на снимка не личи,на живо се вижда разбира се,затова не съм качила снимки в лице щот не се керизи. Grinning

# 155
съгласявам се кошничка,сега излизам,после ще видя какво сте решили  и направили. Peace

# 156
  • Мнения: 1 455
 smile3508
Съгласна съм с Кошничка.
Хайде на новата анкета народе.

Руска изкарвай пуканките,че стана интересно.

# 157
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На някои са им слепнали миглите от спиралата и не изглеждат добре, въпреки готино нанесените сенки

Карчева има поглед на жена- хищник  Heart Eyes
 

# 158
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз като ви казвам,че не се вижда....ей на вижте:

# 159
  • Мнения: 1 668
последно эа четвъртък ли остава или да пускаме нова анкета newsm78

# 160
  • София
  • Мнения: 5 289
Ма не разбрах ква е тая са нова анкета,ще се гласува за по една ли,кво ли? Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 17:44 от КАРЧЕВА

# 161
  • Мнения: 1 668
Колкото до приключване на анкетата, дайте да кажем един час, в който удряме кепенците. Ако тогава има участнички с еднакви гласове да пуснем нова анкета само между претендентките, в нея ще гласуваме само ние си и продължителността може да бъде час примерно. Този път обаче да може да се гласува САМО за една участничка. Хем още тръпка, хем честно решаване на борбата. Другият път да ме слушате като казвам само за една да се гласува  hahaha Какво мислите?

eй това дето кошничката го предлага Simple Smile

# 162
  • София
  • Мнения: 5 289
Еми вие още час не сте задали,пък сте тръгнали анкета да пускате,ай разберете се. Rolling Eyes

# 163
  • Мнения: 274
Гласувах. Flutter

# 164
  • Мнения: 1 668
Еми вие още час не сте задали,пък сте тръгнали анкета да пускате,ай разберете се. Rolling Eyes

не сме эадали щото всеки мълчи, аэ лесно ще эадам час ама после да няма недоволни, эатова питам и эа вашите мнения ,ака искате дайте ги Peace

Общи условия

Активация на акаунт