ТРЕТИ КОНКУРС ЭА ГРИМ-ГЛАСУВАЙТЕ!

  • 6 475
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 666
леле, момичета, много напечено станало тука, бе  Popcorn

# 166
  • Мнения: 264
И аз гласувах  Peace
Имам едно малко предложение. Според мен ще е много полесно, ако когато някой слага снимка с грим ( независимо дали за конкурс или просто така ) да показва и с какво го е постигнал. Тоест да снимка или поне напише с какви продукти на коя марка  Peace

# 167
  • Мнения: 1 941
Предлагам, тази анкета да бъде спряна в 21ч. Кандидатките с еднакъв брой гласове отиват на балотаж в нова анкета, която да започне в 21.05ч. и да приключи в 22.05ч. Тея пет минути съм ги дала, защото все пак е нужно някакво техническо средство. Да се гласува само за 1 кандидатка. Също така предлагам резултатите от новата анкета да се скрият до окончателното й приключване. Ако пък в 21 ч. има победител, втората анкета да отпадне. Съгласни? Също така предлагам /както винаги  Mr. Green/ Джесмин да се нагърби с анкетите...

# 168
  • Мнения: 1 234
Момичета,поздравления,справили сте се невероятно  bouquet
Гласувах,въпреки,че изключително много ме затруднихте в избора Hug
Успех на всички  bouquet

# 169
  • Мнения: 1 668
Предлагам, тази анкета да бъде спряна в 21ч. Кандидатките с еднакъв брой гласове отиват на балотаж в нова анкета, която да започне в 21.05ч. и да приключи в 22.05ч. Тея пет минути съм ги дала, защото все пак е нужно някакво техническо средство. Да се гласува само за 1 кандидатка. Също така предлагам резултатите от новата анкета да се скрият до окончателното й приключване. Ако пък в 21 ч. има победител, втората анкета да отпадне. Съгласни? Също така предлагам /както винаги  Mr. Green/ Джесмин да се нагърби с анкетите...

съгласна Peace

p.s. Аэ си энам, че мене ме чака Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 170
  • Мнения: 10 758
Карч, супер ти е новата глава Peace
и кво стана са, да не повлякох крак с боядисването Joy

Аре бе, кво го мислите тва гласуване.Пиши, бриши....до четвъртък ще се изменят гласовете.

# 171
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз съм съгласна тогава да я спрете анкетата в 21.00. Лчно на мен не ми се ще да отида на белотаж и да си вдигам допълнително адреналина, но ще гласувам с удоволствие после за борещите се Peace

# 172
  • Мнения: 1 668
другите съгласни ли са, да я спирам ли след малко???

Карчева ти съгласна ли си???

# 173
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
И ти искаш да улучиш, когато водиш да я спреш ли ? :>  Twisted Evil нека си спре когато му е времето.

# 174
  • Мнения: 1 668
И ти искаш да улучиш, когато водиш да я спреш ли ? :>  Twisted Evil нека си спре когато му е времето.

А ТИ ПЪК НЕ СЕ БЪРКАЙ ДЕТО НЕ ТИ Е РАБОТАТА!!!
АЭ ПИТАМ НЕ СЪМ КАЭАЛА ЙОК ДА Я СПИРАМ, А И АКО НЕ СИ ВИДЯЛА НЕ ВОДЯ САМО АЭ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

мноооо ме драэнят такива като тебе дето энаят да лаят #Cussing out

# 175
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И ти искаш да улучиш, когато водиш да я спреш ли ? :>  Twisted Evil нека си спре когато му е времето.

Ами то днес й е времето по принцип... написано е в обявата, но джесмин по погрешка я е пуснала до четвъртък, а и естествено се допитва първо до другите както виждаш.

# 176
  • Мнения: 2 323
И аз участвах в гласуването - браво на всички!

# 177
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
djesmin спокойно недей вика Simple Smile От къде тая неистова агресия :>

И защо да не ми е работа, при условие, че и аз съм гласувала тук ? нали пита дали сме съгласни ? :> Ей на - не сме Simple Smile

Освен това, след като очевидно все още се гласува и има интерес, не виждам защо да се спира :>

# 178
  • Мнения: 1 941
Абе гласуването вече е много вяло, а в момента четири кандидатки имат приблизително еднакви гласове. Джесмин и Кармен по 58 и Карчева и Валката по 56. Давайте да правим нова анкета между четирите!!! Айде без скандали ....

# 179
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Абе гласуването вече е много вяло, а в момента четири кандидатки имат приблизително еднакви гласове. Джесмин и Кармен по 58 и Карчева и Валката по 56. Давайте да правим нова анкета между четирите!!! Айде без скандали ....

Е то май все същото ? Дали ще е нова или тая ще продължи ?

Общи условия

Активация на акаунт