просто споделено

  • 1 800
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 83
Ох милички и аз съм така.Дъщеря ми е почти на 3 години и аз съм в 5 г.с.и изпадам в ужас и депресия,направо полудявам и по цял ден рева като магаре Cry Cry Cryхубавото ,че мъжа ми ме вкарва в пътя от време на време но аз съм по цял ден сама с малката в къщи и само глупости мисля(изкарах много рискова бременност с Нина)  и сега съм ужас,страх ме е и по разходки да ходя Cry Cry Cry

# 31
  • Мнения: 174
Колкото по-малко четеш толкова по-малко ще се шашкаш.
Аз като забременях започнах да подбирам специално темите, които чета и в които пиша, за да не се сдухвам.
Просто трябва да имаш доверие на доктора, който следи бременноста ти и не мисли лоши неща!

# 32
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз се чуствах често така Peace,от хормоните е затова всякакви мисли могат да те разстроят,но знаеш периода отминава Peace

# 33
  • Мнения: 1 004
И мен през втората бременност ме беше обхванал един негативизъм, дотолкова че бях 90% убедена че няма да износя бебето, че няма всичко да свърши добре и изобщо бях много депресирана. Направих всички необходими изследния скрининг, фетална, а през първата бременност не правих нито едно от тези и бях супер спокойна че детето е добре  Peace
Успех, всичко ще бъде нормално, давай спокойно, яж каквото ти се яде, организма най-добре знае от какво има нужда и сам ще те насочва и лека бременност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт