Каква готварска печка да избера?

  • 20 774
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 505
Сега се зачетох по-внимателно и гледам доста хора си търсят печки. Както писах вече Бош са отлични във всяко едно отношение, но трябва да ги търсите конкретно във фирма EXPO 2000, а не в големите магазини за бяла техника. Защото Експото имат каталози и ще ви доставят именно Вашият модел, а няма да ви натрапят наличната в момента к'ва да е печка. Обаче продавачите и там са изключително загубени, нищо не знаят и когато аз купувах моята печка, се опитаха да ми свият В МАГАЗИНА стъргалката за котлоните, която по описание влиза в комплекта. Така че трябва да сте особено любезни и настоятелни, както навсякъде в БГ. И въпреки войнстващото невежество на търговците да отвоювате своята печка, защото преминаването от "Терма" на "Бош" си струва заради вас самите.

# 31
  • Мнения: 789
Еduina и Penkailieva, кажете ми моля, моделите на Канди и на Бош, от които сте доволни. Така по-лесно ще преценим.

# 32
  • Мнения: 3 622
А някой ще сподели ли защо не Индезит? Моят опит сочи, че е калпава дръжката на фурната, нещо се разхлопа, и уплътненията отидоха на кино. При вас има ли и други проблеми?

Аз имам Индезит вече втора година и нямам никакви оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт