Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 10 843
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 951
Снощи - телешко филе с гъби и салата от печени чушки с оцет и чесън.

Тази вечер - яйца по Панагюрски.

# 61
  • Мнения: 3 416
тая вечер,ако не ме примързи ще е печена домашна кокошка и отделно златистите картофи на Лео,за десерт имам още бисквитена торта.

# 62
  • Мнения: 14 490
снощи - спагети с доматен сос и патладжан и селска салата
днес - миш маш и салатка домати с краставички

# 63
  • Мнения: 460
за тази вечер печено пиленце със салатка!десерта-сладолед естествено! Hug

# 64
  • Мнения: 2 641
ние предимно скара - пържолки, риба....и салати - зеле и моркови, домати. днес ще правя и таратор, а вчера имахме и печени картофки

# 65
  • Мнения: 867
днес -пилешка супа и от вчера картофената салата, може и шопска да направя

# 66
  • София
  • Мнения: 4 294
Пържена бяла риба, задушени картофи с чесън и копър и салатка от домати и краставици   chef

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз пак да те питам  Blush. Как приготвяш дробчетата?

# 68
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Вчера: пълнени чушки с кайма и ориз, за днес: пиле върху сол  Crazy

# 69
  • Мнения: 8
здравейте,момичета!редовно черпя идеи от вас, но никога не се осмелявам да пишаSadнякой ще ми каже ли каква е тая салата гнездо, че не мога да я открия с търсачката.Благодаря предварително!:о)

# 70
  • Мнения: 952
Днес - мнооооооооого силно изстуден таратор, панирани пилешки хапки , диня и сладолед за десерт.
mama1+2 - мерси, че ми напомни за мюсли тортата на Сладка хапка. Непременно ще направя от нея в скоро време. Миналото лято бе от любимите ни десерти.

# 71
  • Русе
  • Мнения: 410
Момичета, благодаря за похвалите  Embarassed
Tedulina в интерес на истината пил.дробчета ги приготвям на котлона, защото така по-ни харесват, а само ги сервирам в гювечета, пак по същата причина - по-красиво ми е.

Та: измитите и почистени дробчета се нарязват на парченца. Няколко глави лук се нарязват на полумесеци, поръсват се със сол и щипка захар и се претрива лука с ръка, за да се разделят полумесеците /голямо обяснение/. След това се слагат в тиган или тенджера /зависи от големината на съда/ и се запържват. След като лука стане прозрачен се добавят пил.дробчета, посоляват се и се оставят да си се задушават. Когато са полу-готови се прибавя дом.пюре и подправки. Аз слагам червен пипер, черен пипер, чубрица и кимион. 5 мин. преди да изключиш котлона добавяш 1 ч.ч. бира или вино. Това е. След това си ги сервирам в гювечета, но може и направо в чинии.

# 72
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Та: измитите и почистени дробчета се нарязват на парченца ....
Аз да питам като се нарежат дробчетата по-малко ли пръскат? Защото като ги пържа цели и става едно мазало, вече не искам и да помислям за дробчета Sad Tired

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 576
mama1+2 благодаря ти!  bouquet
 Начина по който ги приготвяш е интересен и ще го пробвам и аз Simple Smile. Аз ги правя само с лук.
Наистина се заблудих, че ги приготвяш в гювече Simple Smile.

# 74
  • София
  • Мнения: 461
Снощи - салата белени домат (по идея на съпружеското тяло) с моцарела и босилек, баничка със спанак от кварталната баничарница  Embarassed
За тази вечер - салата домати и краставици и пикантни крилца от KFC  chef

Общи условия

Активация на акаунт