Препоръчайте марка фритюрник

  • 9 354
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Аз също щях да ти препоръчам Таурус, много съм доволна, целия се разглобява, супер е, а е доста по- евтин от другите марки, стария ми беше Мулинекс, още работи на село, но много трудно се мие
Може ли да покажеш на картинка за кой по-точно става дума? На мен ми предстои покупка и ще ми е от полза. Благодаря предварително!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 752
Ние имахме един голям (2-3литра мазнина), на който казанчето не се вадеше да се мие и така и го използвах само 5-6 пъти. После за сватбата си поръчах малък (1-1.2 литра мазнина) и ни подариха NEO с тевлонова ваничка, която се вади, може и в миялната да се мие...много съм доволна. Не прахосвам излишно количество мазнина, ако искам пържа малко, ако искам пък по-голямо количество просто е на 2-3 пъти, но пък всичко постоянно е топло на масата... В общи линии за това колко да е голям прецени колко често ще го ползваш, а ваничката гледай да се вади за почистване иначе ще го прибереш по някое време... И да се въна на въпроса ти за марката...според парите които искасх да дадеш...НЕОто е за около 30-35 лв и ми върши повече работа от другия (Сименс) който беше доста скъп

# 17
  • France
  • Мнения: 726
Аз се отказах от фритюрника като уред. Голяма хамалогия е да се чисти. Имам голяма тенджера "Нивела", вътре с кошничка с дръжка. По удобно ми е, а и по лесно се мие. Тенджерата я употребявам 3г за тази цел, външният й вид е като на нова.

Общи условия

Активация на акаунт