Какво креватче?

  • 4 049
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 955
Най-добре да имате и двете ... дървено за в къщи, с хубав матрак и сгъваемо, ако пътувате. Но пък си мисля, че където и да пътува човек - нали и там има легла.

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 197
Нашето легълце беше от сгъваемите, но си взехме сега по-голямо, защото нашето слънце иска с вдигнати крачета да се върти из леглото и нищо да не му пречи.А тези креватчета са тесни   sleepuu

# 77
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Най-добре да имате и двете ... дървено за в къщи, с хубав матрак и сгъваемо, ако пътувате. Но пък си мисля, че където и да пътува човек - нали и там има легла.
аз слагам матрак на сгъваемата кошара  Wink

# 78
  • Мнения: 2 242
и първото и второто си дете ще отгледам в преносимата кошарка на Чиполино Peace Убедила съм се че това е най-добрият избор.
Зори спеше в него до 2г, после я свикнахме на юношеското й, а кошарката се освободи за брат й Wink

# 79
  • Мнения: 881
Ние взехме легло-люлка и много сме доволни.Истина е че люлката я ползваме само когато Симона е размрънкана или кривичка,но все пак помага.А за преносимите кошарки-мисля че са по удобни за игра-ние имаме и такава но Симито никога не е заспивала в нея,а само си играе вътре и толкоз.

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Дървените ги правят много ниски.
В момента в който детето започне да се изправя само и има опасност да се прехвърли.
Взехме си преносима ,тя е много висока и няма излизане от нея.

# 81
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ето го нашето легло,купих го от Данет и съм страшно доволна!



Фирмата,която ги произвежда е българска,но сега погледнах,че не се предлагат вече в Данет!

# 82
  • Мнения: 1 877
Ние имаме и обикновено дървено легълце,и сгъваема кошара.Дарин спи и в двете,според настроението.Разбира се,че сгъваемата кошара я използваме повече за игра

# 83
  • Мнения: 46
Ние сме  с преносима и съм много доволна.Сега вече се изправяме и не ме е страх че ще се удари защото няма в какво.Няма и опасност да си заклещи краче или ръчичка на дървената преградка

Общи условия

Активация на акаунт